Hitman

Hitman 3 ne zaman çıkacak?

IO Interactive’deki bir geliştirici, ilk iki Hitman oyununun boyutunun yakın bir tarihte yayımlanacak olan 3. oyun için önemli ölçüde azaltıldığını açıkladı.

Hitman 3

Hitman ve Hitman 2 normalde kaç GB yer kaplıyor?

ResetEra’da A Path Finder’ı kullanan geliştirici, üçlemenin tamamının yalnızca yaklaşık 100 GB olacağını duyurdu ve IO Interactive‘in gelecek sürüm için öncekileri optimize ettiğini ima etti. Buna karşılık, orijinal ilk iki oyun, PC’de sırasıyla 50GB ve 47GB kaplıyor.

Geliştirici: “Bundan eminim ki tüm oyuncuların duymaktan gerçekten keyif alacağını düşündüğüm şey, ilk iki oyunun boyutunu ciddi oranda düşürmeyi başardık.” dedi. Forumda yapılan açıklamada, tüm içeriğe sahip üç oyunun tamamının yaklaşık 100 GB yer kaplayacağını söylendi.

Hitman 3

Bir Path Finder daha sonra, dosya boyutundaki azalmanın kısmen ilk iki oyun arasındaki yinelenen verilerin kaldırılmasının yanı sıra dokular için daha iyi sıkıştırmadan kaynaklandığını belirtti. “En büyük kazanç, veri yönetimi ve dosya yapıları ile yinelenen verileri kaldırabilmek için oyunu nasıl sunduğumuzdan kaynaklanıyor.” diye yazdılar.

İlk iki oyun, IO Interactive’in tüm üçlemeye uygulanan yeni Glacier motoru sayesinde geliştirilmiş grafiklere de sahip olacak: “Motoru ekran alanı yansımalarıyla yükselttik. En iyi şey? Üçlemedeki önceki iki oyunla geriye dönük uyumlu ve birçok yüzey yükseltildi.”

Hitman 3 ne zaman çıkacak?

Hitman 3’ün 20 Ocak’ta yayımlanması planlanıyor ve Ajan 47’nin hikayesinin dramatik bir sonu olacak. Oyuncular ilk iki oyunun da dahil olacağı, serinin yakında çıkacak 3. oyununa karşı büyük bir heyecan içerisindeler.

Rust, Twitch ve Steam’de yeniden rekor kırdı adlı içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Rust

Rust, Twitch ve Steam'de yeniden rekor kırdı

Next Article
Elder Scrolls

Bethesda, 2021'e The Elder Scrolls konulu bir tweet ile başlıyor