Hitman

Hitman 3’ü PC’de oynayacakların Hitman 2 seviyelerini yeniden satın alması gerekecek

Epic Games Store özel döneminde oyunu alan Hitman 3 oyuncuları, IO Interactive‘in onayladığı platformda oyunu tekrar satın almadan Hitman 2 seviyelerine erişemeyecek.

Geliştirici daha önce, bu içeriği önceden sipariş ettiğiniz veya oyunu satın aldığınız aynı mağazadan satın aldıysanız, önceki oyunlardan seviyelerin oyunda mevcut olacağını doğruladı.

Hitman 3

Hitman 3 PC oyuncuları, Hitman 2 Access Pass satın alacak

IO Interactive, Hitman 2 seviyelerine erişmek için oyuncuların şu anda Epic Games Store’da bulunmadığından %80 indirim için Hitman 2 Access Pass satın almaları gerektiğini derinlemesine bir lansman öncesi kılavuzunda ortaya çıkardı. Bu, serinin hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı.

Şu anda olduğu gibi, lansman öncesi kılavuz, erişim geçişinin Epic Games Store’da Hitman 3’ün lansmanından sonraki 14 gün boyunca %80 indirimli olacağını ve düzenli olarak indirilmeye devam edeceğini vaat ediyor.

Bu PCgamesN tarafından bildirildiğinde Epic Games’in başkanı Tim Sweeney, Twitter’daki hikâyeye yanıt verdi. IO ile durumun etrafından dolaşmaya çalıştıklarını söyledi ve şunları dedi: “Epic’in amacı, Steam’de bir oyun sahibi olan birinin tüm avantajlardan yararlanmak için Epic Games Store’dan tekrar satın almak zorunda kalacağı bir durum yaratmak asla değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 geliştiricileri, oyun hakkındaki sorunları daha önceden biliyor muydu?

Next Article
Fallout: New Vegas

Fallout: New Vegas, 7 yıllık geliştirmenin ardından yayımlandı