Hitman 3

Hitman 3’ün önümüzdeki hafta Nintendo Switch’e geleceği doğrulandı

Hitman 3’ün, diğer tüm sürümlerle aynı tarihte Nintendo Switch’e geleceği açıklandı. IO Interactive, Nintendo Switch sürümünün 20 Ocak’ta; PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series S platformlarına geleceğini doğruladı. Diğer tüm sürümlerin aksine Nintendo Switch, Hitman 3 – Cloud Edition’a da sahip olacak..

Hitman 3

Hitman 3, Nintendo’nun yeni bulut oyun hizmetinde oynanabilecek

Oyunun grafiksel gücü nedeniyle, indirilebilir olmak yerine başlık, bunun yerine geçen yıl (2020) Control: Ultimate Edition ile batıda başlatılan Nintendo Switch’in yeni bulut tabanlı oyun hizmetlerine aktarılacak. Bu da oyuncuların elde taşınır bir cihazda çok az ödün vererek tüm oyunu deneyimlemelerine olanak tanıyor.

Oyun ile ilgili bilgiler, son birkaç hafta içinde yoğun ve hızlı bir şekilde geliyor ve yeniden yapım üçlemesinin son girişinde yer alan daha fazla özelliğe giriyor.

Oyunun kısayol sistemine yeni bir bakış sunuldu ve keşfe teşvik ettiği, merakı ödüllendirdiği ve tekrar oynanabilirliği teşvik ettiği söyleniyor. Oyuncu ilerledikçe yeni suikast ve geçiş yöntemleri sunan yeni kısayolların kilidi açılacak.

Hayranlar ayrıca oyunun PS4 sahiplerine özel veya geriye dönük uyumluluk sayesinde PS5’te oynanabilen VR moduna da ilk kez baktı. Her üç oyundaki tüm seviyeler, Hitman 3 istemcisi aracılığıyla VR’da oynanabilecek.

Ubisoft, Riders Republic’i 2021’in sonuna erteledi adlı içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Riders Republic

Ubisoft, Riders Republic'i 2021'in sonuna erteledi

Next Article
Star Wars: Battlefront II

Star Wars: Battlefront II, popülerliği nedeniyle sunucuları çökertiyor