Indie Pogo

Indie Pogo, gelecek yıl Nintendo Switch’e geliyor

Orijinal olarak 2018’de PC için piyasaya sürülen dövüş oyunu Indie Pogo, nihayet Nintendo Switch’te çıkışını yapıyor. Yeni ortaya çıkan bir fragmanın, şu anda geliştirilme aşamasında olduğunu onaylamasının ardından 2021’de oyunun piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Indie Pogo


Indie Pogo, bir Nintendo Switch portu dışında, Super Meat Boy’u oyuna yeni bir savaşçı olarak ekleyeceğini duyurdu. Ocak 2021’de gelecek olan ücretsiz güncellemenin bir parçası olacağı kesinleşen Super Meat Boy, aynı fragmanda hareket halinde gözüküyor. Orijinal oyunda bulunana benzer bir hareket şemasını kullanan Super Meat Boy, yumruk atabilir, tekmeleyebilir ve zafere giden yolda kayabilir.

Aşağıdaki duyuru fragmanına göz atın:

Indie Pogo’da bulunacak karakterler

Super Meat Boy, retro havasına sahip oyunların diğer çeşitli savaşçılarından oluşan bir kadroya katılıyor. Aynı isimli oyundan Shovel Knight; Enter The Gungeon, Downwell ve Bit.Trip’den çeşitli karakterlerle beraber oyunculara adeta bir karakter havuzu oluşturuyor.

Indie Pogo, gelecekte yapılacak güncellemeler ile 4 yeni karakter daha alacak. Yeni karakterler arasında Octodad, Azure Striker: Gunvolt series’dan Gunvolt, Dust: An Elysian Tail’dan Dust ve Awesomenauts’tan daha açıklanmamış bir savaşçı yer alıyor. Henüz her karakter için onaylanmış bir çıkış tarihi yok.

Super Meat Boy’un Indie Pogo’daki görünümü onun en güncel haberi değil. Bu haftanın başlarında Nintendo eShop, orijinalinden daha acımasız bir zorluğa sahip olan ve bazı yeni oyun unsurlarını tanıtan, sonsuz bir koşuşturmaca içinde olduğumuz platform oyunu olan Super Meat Boy Forever’ın piyasaya sürüldüğünü gördü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Epic Games

Epic Games Store'da Stranded Deep şimdi ücretsiz

Next Article
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 hayranları, oyunun işe yaramaz bir özelliğini keşfetti