Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Abdullah KESKİN
me@atabeyi.com

Kurucu Ortağı / Co-Founder
Batuhan DEMİRBAŞ
batuhan@demirbas.co

İçerik Yöneticisi / Content Manager
Enes TABANLI
enes@denince.net

Topluluk Yöneticisi / Community Manager
Dila KIZILTAŞ
dila@denince.net

Takım Lideri / Team Leader
Baran Can KAYA
baran@denince.net

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Haber Müdürü / News Director

Oyun Koordinatörü / Game Category Manager
Murat İŞBİLİR
murat@denince.net

Yönetici Editör / Managing Editor
Işık TÜRKORAL
isik@denince.net

Editörler / Editors

Yönetici Yazar / Managing Writer
Ecem TAŞPINAR
ecem@denince.net

Yazarlar / Writers
Emir ERDEVİR
Ali ASLAN
Melis ELMA
Dainis Karis ERDOĞAN
Eylül İNCE
Buğra AKPINAR
Ceren BÖLGEN
Rıza Can ERDEN
İzzet Mustafa KASAP
Mert CİRİT
Halil AKGÜN
Sinan GÜNGÖR
Barış BAKIRDÖVEN
Özge DÖNMEZ
İrem ÖZGÜLER
Özge ŞEN
Dila SARI
Arda İLKKAHRAMAN
İlayda BAĞCIVAN
Uzay Seha ABACI
Cemre KANAT

Forum Yöneticisi / Forum Administrator
Tolunay DÜNDAR
dundar@denince.net

Forum Yöneticisi / Forum Administrator
Yusuf Safa SARI
vera@denince.net

Reklam / Adversite
reklam@denince.net

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult
Hatice AYDINCI
hukuk@denince.net

Yazılım / Software
WordPress INC

Adres / Adress
Çukurova Üniversitesi Balcalı Mah. Çukurova Teknokent D Blok
Yönetim ve Kuluçka Merkezi Sarıçam / ADANA

Telefon / Phone
0505 149 49 81

Mail Adresimiz / Mail Adress
oyun@denince.net

Sitedeki tüm harici linkler, ayrı bir sayfada açılır.
Sitemiz, harici linklerin sorumluluğunu almaz.