Little Nightmares 2

Little Nightmares 2 demosu artık konsollarda mevcut

Tarsier Studios ve Bandai Namco nihayet ücretsiz Little Nightmares 2 demosunu yayımladı. Haberlere “Lost In Transmission” başlıklı yeni bir fragman da eşlik etti. Little Nightmares II’nin daha önce Aralık 2020’de Steam’de yayımlanan The Wilderness demosu, PC oyuncularının sınırlı bir süre için devam oyununun Wilderness seviyesinin dehşetini tecrübe etmesine izin verdi.

Little Nightmares

Geliştirme ekibi, oyunu 2019’da Geoff Keighley tarafından barındırılan Gamescom: Opening Night Live sırasında tekrar duyurdu. Oyuncular, yeni karakter Mono’nun kontrol ederken, çeşitli türlerde maceralar yaşamayı bekleyebilirler. Ancak hayranların endişelenmesine gerek yok. ilk oyunun kahramanı Six de ana karakter olarak oyuna geri dönecek.

Little Nightmares II hangi platformlarda mevcut?

Little Nightmares II için Wilderness demosu artık Nintendo Switch, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında kendi vitrinlerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

Bandai Namco’nun devam oyununun yeni fragmanında bıraktığı bir YouTube yorumuna göre, PlayStation 5 ve Xbox Series X | S oyuncuları da geriye dönük uyumluluk sayesinde demonun keyfini çıkarabilir. Demoyu ve “Lost in Transmission” fragmanını yayımlamanın yanı sıra Bandai Namco, Switch için dijital ön siparişleri de açtı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Elder Scrolls Online

Elder Scrolls Online Oblivion DLC tanıtımı ertelendi

Next Article
Resident Evil Village

Resident Evil Village oynanışı önümüzdeki hafta geliyor