Marvel's Spider-Man

Marvel’s Spider-Man sanatçısı, oyun içi kıyafetlerin arkasındaki tasarım sürecini açıklıyor

Marvel’s Spider-Man’deki takımlardan birinin sanatçısı, Spider-Man’in gardırobunu yaratmaya giden tasarım sürecini ortaya çıkardı.

Jaime McKelvie, Armoured Advanced Suit için tasarım sayfasını veya yaratım sırasında çağrıldığı şekliyle Advanced Suit 2’yi paylaştı. Giysi, Marvel’s Spider-Man’deki webslinger’ın temel takımının daha sağlam bir versiyonu gibi görünmek üzere tasarlandı. Insomniac Games tarafından yayımlandıktan sonra ücretsiz DLC olarak eklendi.

Marvel's Spider-Man
Marvel's Spider-Man sanatçısı, oyun içi kıyafetlerin arkasındaki tasarım sürecini açıklıyor 12

Marvel’s Spider-Man yeni kıyafet tasarım süreci

Bir DLC kıyafeti olarak, Armoured Advanced Suit’in ilişkili güçleri yoktur, ancak Örümcek Adam’a onu gerektiren görevler için daha hantal bir estetik vermek için vardır. Bu tür bir tasarım: “Zırh benim pek yaptığım bir şey değil, bu yüzden hâlâ Örümcek Adam yazan zırhlı bir şey bulmak güzel bir meydan okumaydı.” diye tweet atan McKelvie için yeni bir zemin oluşturdu.

Tasarım fikirleri arasında McKelvie, maskenin orijinal Advanced Suit’in “çizgileri boyunca” hareket etmesini istedi. McKelvie’nin tasarımında göz lensleri hareket etmese de bu onları yakından ilgilendiriyor.

Tasarım sayfası ayrıca iki renk kodlu tasarım içeriyor. Biri, her bir plakanın esnekliğini vurgularken bir diğeri ise hangi plakaların senkronize hareket ettiğini gösteriyor.

Marvel’s Spider-Man, Advanced Armored Suit’in yanı sıra aynı ücretsiz DLC’nin bir parçası olarak Amazing Suit ve Arachnid Rider Suit’i piyasaya sürdü. Bunlar Andrew Garfield’ın Spider-Man ve bir Kamen Rider parodisine dayanıyor. Diğer ücretsiz DLC’ler arasında Tobey Maguire’ın Spidey kostümü ve iki Tom Holland kostümü vardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Apex Legends

Yeni Apex Legends animasyon videosu, Pathfinder'ın yaratıcısını açığa çıkarıyor

Next Article
Dungeon Scrawl

Dungeon Scrawl ne işe yarar?