Spider-Marvel's Spider-man Remastered

Marvel’s Spider-man Remastered’dan oyunculara sevindirici haber

Marvel’s Spider-man Remastered artık kendi başına satın alınabilecek ve indirilebilecek. Normal koşullarda Marvel’s Spider-man Remastered oyunu, Marvel’s Spider-man: Miles Morales almak koşuluyla dağıtılıyordu ancak işler değişti. Yeni çıkan haberlere göre, Playstation 5 oyuncuları artık Remastered oyununu serinin 2. oyununa ihtiyaç duymadan satın alıp oynayabilecekler.

Marvel's Spider-man Remastered

Tabii ki ilk akla gelen sorulardan biri de fiyat meselesi oldu. Ayrı satılan Remastered oyununun fiyatı 40 dolar olarak belirlenmiş olsa da Sony Türkiye’nin oyunu kaç TL’ye piyasaya süreceğini henüz bilmiyoruz. Bir diğer soruysa oyunun fiziksel kopyasının çıkıp çıkmayacağına yönelikti ancak Insomniac Games veya Sony‘den bu konuya dair herhangi bir açıklama gelmedi.

PS4 versiyonu sahipleri Marvel’s Spider-man Remastered satın alabilecek mi?

Çok ilginç bir şekilde oyunun orijinal versiyonuna Season Pass ile sahip olan oyuncular, Remastered versiyonunu tek başına satın alamıyor. Oyun hazırda mevcutmuş gibi görülüyor ancak indirmeye çalıştıklarında PS4 versiyonu ile karşılaşıyorlar. Bir başka ilginç durumsa oyunun sayfasında hala şu notun bulunuyor olması:

Marvel’s Spider-Man Remastered, PS5 konsolu için sadece Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition içeriği olarak mevcuttur.”

Bu durumların Sony’den kaynaklanan hatalar olduğunu ve en yakın zamanda çözüme kavuşacaklarını düşünüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Yu-Gi-Oh! Rush Duel

Nintendo Switch için Yu-Gi-Oh! Rush Duel oyunu yolda

Next Article
CD Projekt Red

CD Projekt Red, Cyberpunk 2077 üzerinden yatırımcı davaları ile karşılaşabilir