Mass Effect Legendary Edition

Mass Effect Legendary Edition çıkış tarihi sızdırıldı

Mass Effect Legendary Edition’ın, aynı çıkış tarihini söyleyen birden fazla satış noktasının ardından bir piyasaya sürülme tarihi ortaya çıktı.

Mass Effect Legendary Edition ne zaman çıkacak?

Haber Twitter’da paylaşıldı, iki perakende kaynağının Mass Effect Legendary Edition için aynı çıkış tarihini paylaştığı keşfedildi. Söz konusu tarih, özellikle de PS4 sürümü için 12 Mart olarak belirlendi ancak her iki sayfa da artık yayında görünmüyor.

Eurogamer ayrıca söylentilerin doğru olduğunu anladığını belirterek bu raporları doğruladı. Henüz, EA oyun için bir bahar sürüm penceresi dışında onaylanmış herhangi bir çıkış tarihi açıklamadı ve yeniden yapımın gerektirebilecekleri ile ilgili herhangi bir oyun görüntüsü göstermedi.

Mass Effect Legendary Edition

Duyuru geçen yıl esnasında, oyunun; PC, PS4 ve Xbox One platformlarında çıkacağı ve hem ileriye dönük uyumluluk hem hedeflenen geliştirmelere sahip olacağı açıkladı. Orijinal üçleme pakete dahil edilecek, daha yüksek çözünürlükler ve iyileştirilmiş kare hızlarıyla 4K için yeniden düzenlenecek ve optimize edilecek. Ayrıca dokular, aydınlatma ve karakter modellerinde daha fazla iyileştirme yapılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article

Oyun denince bugün – 12 Ocak 2021

Next Article
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077'nin çok oyunculu modundan ayrıntılar sızdırıldı