Metroid Prime 4

Metroid Prime 4 ne zaman çıkacak?

Hayranlarını son üç yıldır karanlıkta bıraktıktan sonra yeni bir ön sipariş güncellemesi, Metroid Prime 4’ün 2023’te potansiyel olarak çıkabileceğini iddia ediyor. Nintendo veya Metroid Prime 4’ün geliştiricilerinden resmi bir açıklama gelmemiş olsa da garip bir şekilde gerçekten olabilecek bir tarih atıldı.

Oyun, ilk olarak 2017 gerçekleşen E3’te, canlandırılmış bir logodan başka bir şey göstermeden duyuruldu. Oyunun gelişimi hakkında hiçbir açıklama yapılmadan iki yıl geçti ancak 2019 yılının Ocak ayında Nintendo, oyun için geliştirmenin hurdaya çıkarıldığını ve ekibin sıfırdan başlayacağını duyurmuştu. Ne Nintendo’dan ne de geliştiricilerden Metroid Prime 4’ün ne zaman piyasaya sürüleceğine dair hala bir bilgi yok ancak Retro Studios, geliştirici listesine çok etkileyici isimler aldı.

Metroid Prime 4

Metroid Prime 4 ne zaman çıkacak?

Amazon’da Metroid Prime 4’ün bir kopyasını ön sipariş verebilen oyuncuların raporlarına göre, oyunun tahmini teslim tarihine ilişkin bilgiler güncellendi. Twitter’da JPSWITCHMANIA güncellemesinin ekran görüntüsü, Amazon’un Metroid Prime 4’ün 2 Ocak 2023’te piyasaya sürüleceğini tahmin ettiğini gösteriyor.

Amazon’un geçmiş zamanlarda konsol paketleri, oyunlar, fiyatlar ve çıkış tarihi gibi şeyleri sızdırdığı biliniyordu. Bu yüzden bunun gerçek bir çıkış tarihi olduğunu varsaymak için fazla zorlanmayacaktır.

Metroid Prime 4

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 ne zaman çıkacak?

Bununla birlikte Nintendo, oyun sürümleri söz konusu olduğunda gelişmiş bildirim açısından çok şey veren biri değildir. The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2, 2019’da gerçekleşen E3’te duyuruldu, ancak bu oyunun ne zaman piyasaya sürüleceğine dair herhangi bir bilgi yok. Belki de Amazon, oyun popülasyonunun geri kalanının sahip olmadığı bazı bilgilere sahiptir.

Adsiz tasarim 2021 01 02T182657.161 min-oyun-denince

Ayrıca Retro Studios, oyunun üzerinde yalnızca bir yıldan daha az bir süredir çalıştığı için sağlam bir çıkış tarihine sahip olması pek olası değil. Ayrıca, Nintendo ana IP’lerinden biri için bir çıkış tarihi açıklayacak olsaydı, bu kadar vasat bir şekilde ortaya çıkmasına izin vermezdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Bethesda

Phil Spencer, Bethesda ekiplerinin Xbox'ın ilerlemesi için kritik olacağını söylüyor

Next Article
Ubisoft

Ubisoft oyunları Xbox Game Pass'e mi geliyor?