Monster Hunter Rise

Monster Hunter Rise ne zaman çıkacak?

Monster Hunter Rise’ın iki önemli ismi Ryozo Tsujimoto ve Yasunori Ichinose, Ocak 2021’de seri ile ilgili yeni detayları paylaşacaklarını belirtti. Haber, Monster Hunter bilgileri için Capcom‘un resmi Twitter hesabına yüklenen bir videodan geliyor. Ek olarak şirket, önümüzdeki bir zamanda çıkacak demonun Ocak 2021’de bir süre boyunca yayımlanacağını da duyurdu.

Monster Hunter Rise

Paylaşılan tweet içinde nelerden bahsediliyordu?

Videoda, oyunun yapımcısı Ryozo Tsujimoto ve yönetmeni Yasunori Ichinose, avcılara mutlu bayramlar diledi. Onları destekleyen herkese güzel destekleri için teşekkür ettikten sonra geliştiriciler, yeni yılın seri hayranları için heyecan verici bir dönem olacağını söyledi. Ichinose, yeni yılın başında yepyeni bilgileri paylaşacaklarını belirtti. Resmi Twitter hesabından paylaşılan tweet’i ve videoyu hemen aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Monster Hunter Rise ne zaman çıkacak?

Serinin hayranları için büyük bir zaman. Oyun, Mart 2021’de çıkarken, hikâye odaklı ve sıra tabanlı RPG Monster Hunter Stories 2’nin ise 2021’in yaz aylarında piyasaya sürüleceği doğrulandı. Ek olarak, son zamanlarda sinemalarda yayımlanan Hollywood film uyarlaması, ancak tam olarak tartışmalı değildi.

Monster Hunter Rise, 26 Mart 2021 tarihinde sadece Nintendo Switch konsolunda çıkışını yapacak. Ocak 2021’de ise oyunun bir demosu çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Devil May Cry

Devil May Cry'ın yönetmeni yepyeni bir oyun üzerinde çalışıyor

Next Article
VALORANT

VALORANT'ın yeni ajanı hakkında bildiğimiz her şey