Nier Automata

NieR Automata 5 milyondan fazla sattı

NieR Automata oyunu toplamda 5 milyon birimden fazla sattı. PlatinumGames ve Square Enix şirketleri, 2017 yılında piyasaya sürülen ve gerçekten de inanılmaz bir ambiyansı olan NieR Automata oyunu ile çıkışını yaptı ve eski oyunları çoğu zaman olması gerektiği kadar bir ticari başarıya sahip olmasa da bu aksiyon RPG oyununda kesinlikle durum bu şekilde değildi.

NieR Automata

NieR Automata küresel çapta ne kadarlık satış sayısına ulaştı?

2020 Eylül ayı itibariyle 4,85 milyon adedin üzerinde satış yapan oyun, uzun sayılabilecek bir süre boyunca güçlü ve istikrarlı satışların keyfini çıkarmaya devam etti. Yakın zamanda Twitter platformunda da doğrulandığı gibi oyun, şimdi başka bir kilometre taşını daha geçti. Oyunun dünya çapındaki sevkiyatlarda ve dijital satışlarda 5 milyon birimi aştığı resmi olarak doğrulandı.

NieR: Automata oyunu şu anda; PS4, Xbox One ve PC gibi platformlarda oynanabilir durumda ve dizinin hayranlarının da dört gözle bekleyeceği çok daha fazla gelmesi beklenen NieR içeriği tabii ki mevcut. NieR Replicant, aynı platformlar için 23 Nisan tarihinde piyasaya sürülürken, NieR Re[in]carnation ise 2021 yılında iOS ve Android için piyasaya sürüldüğü zaman serinin aksiyon RPG deneyimini mobil cihazlara getirecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Metacritic

Metacritic, 2020'nin en kötü 10 oyununu açıkladı

Next Article
CD Projekt Red

CD Projekt RED'e toplu dava açıldı