Super Smash Bros

Nintendo, ocak ayında çıkacak Super Smash Bros Ultimate etkinliğini duyurdu

Nintendo, 2021’deki ilk Super Smash Bros Ultimate etkinliğinin 1 Ocak’ta başlayacağını açıkladı.

Oyun, oyunculara çeşitli temalarda bonuslar vermek için sık sık haftalık etkinlikler düzenliyor ve bu haber, Nintendo’nun gelecek yıl da devam edeceğini doğruluyor. İlk etkinlik, Japonya’da “The Star Tournament That Sparkles The Galaxy” olarak adlandırılan yıldız tabanlı bir turnuvadır. Bu turnuvanın İngilizce adı ise henüz açıklanmadı.

Super Smash Bros

Super Smash Bros Ultimate turnuvası neleri içerecek?

Bu Super Smash Bros Ultimate turnuvasında sadece yıldız tabanlı ögeler görünecek. Gelen posterde ayrıca Animal Crossing, Fire Emblem: Three Houses, Splatoon ve daha fazlasından karakterler yer alıyor ve bu oyunlardan ögelerin de yer alacağı öngörülüyor.

Nintendo: “Ne kadar çok kazanırsanız, o kadar lüks ruhlar elde edersiniz.” diyor, ancak belirli ödüller hakkında hiçbir ayrıntı açıklanmadı.

Diğer Super Smash Bros Ultimate haberlerinde, Nintendo kısa süre önce oyuna ücretsiz bir eşya paketi ekledi. Ancak, yalnızca Switch Online aboneleri bunu kullanabilir. Ayrıca kısa süre önce yeni bir DLC karakteri eklediler: Final Fantasy VII’nin kötü adamı Sephiroth.

Bu arada Nintendo, Super Nintendo World’ün 4 Şubat’ta açılacağını duyurdu. Bu ayın başlarında, Super Mario’nun yaratıcısı Shigeru Miyamoto, hayranlarını parkta bir video turuna çıkardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Dungeon Scrawl

Dungeon Scrawl ne işe yarar?

Next Article
Epic Games

Epic Games Store'da Torchlight 2 şimdi ücretsiz