Game Pass

Ocak ayında Xbox Game Pass’e gelecek oyunlar açıklandı

Xbox Game Pass kütüphanesine bu yıl yapılan ilk eklemeler, muhtemelen kaçırmak istemeyeceğiniz bazı popüler oyunları içeriyor. Injustice 2 ve PES 2021 Season Update bu yılın ocak ayında abonelik hizmetine katılan en büyük oyunlar.

Xbox Game Pass

Toplamda yedi oyun, bu ay Xbox Game Pass‘in farklı platformlarına gidecek. Injustice 2; 7 Ocak’ta Android, PC ve Xbox platformlarında satışa sunulacak. Nether Realm’in eleştirmenlerce beğenilen çizgi roman temalı dövüş oyunu ilk olarak 2017’de piyasaya sürüldü ve 2013’ün Injustice: Gods Between Us’ın devamı niteliğinde. Hem hikâye odaklı hem de çok oyunculu modları içeren Injustice 2, dövüş oyunu tutkunları ve DC hayranları için harika bir seçim olabilir.

Injustice 2’nin yanı sıra, Xbox Game Pass’in Android ve konsol aboneleri de bu perşembe günü eFootball PES 2021 Season Update ve The Little Acre oynayabilecekler . İle PES 2020 Xbox Oyun Geçidi üzerinde zaten mevcut, Sezon Güncelleme mutlaka oyunun hayranları için layık bir ek olacaktır.

Diğer dört oyun 14 Ocak’ta hizmete katılacak. PC’de Neoverse, Android ve konsolda Torchlight 3, PC’de What Remains of Edith Finch ve PC’de YIIK: A Postmodern RPG Ocak 2021’in son eklemeleri olacak. What Remains of Edith Finch’in şu anda Game Pass aboneleri için mevcut olduğuna dikkat edin. 2017’de piyasaya sürüldükten sonra birçok ödül kazanan, anlatı odaklı birinci şahıs bir macera oyunu.

İnjustice 2 Xbox Game Pass

Xbox Game Pass kütüphanesinden ayrılacak oyunlar hangileri?

Hizmete katılan bu yeni oyunlarla beraber, bazı eskiler ise kütüphaneden ayrılacak. Tekken 7, Sword Art Online: Fatal Bullet, My Friend Pedro ve FTL: Faster Than Light oyunları 15 Ocak’ta abonelik hizmetinden kaldırılacak.

Tekken 7 Xbox Game Pass
Ocak ayında Xbox Game Pass'e gelecek oyunlar açıklandı 14

Oyunların yanı sıra, aboneler için de bazı yeni avantajlar ve görevler olacak. Spellbreak, World of Warship: Legends ve World of Tanks yeni özellikler alırken, Dead by Daylight ise yeni bir Game Pass görevi alacak.

Bethesda, 2021’e The Elder Scrolls konulu bir tweet ile başlıyor adlı içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Elder Scrolls

Bethesda, 2021'e The Elder Scrolls konulu bir tweet ile başlıyor

Next Article

Oyun denince bugün – 5 Ocak 2021