PlayStation Plus

Ocak ayının ücretsiz PlayStation Plus oyunları belli oldu

Sony, PS4 ve PS5’in her ikisi için de yeni başlıklarla ocak ayı ücretsiz PlayStation Plus oyunlar açıkladı.

Seçimin ön tarafında, yeni sürümün sahip olduğu tüm yeni nesil geliştirmelerle birlikte gelen PS5’e özel bir oyun olarak Maneater var. Oyuna hem Shadow Of The Tomb Raider hem de fantezi RPG Greedfall katılıyor ve her ikisi de PS4 ve PS5’te mevcut olacak. Ocak ayının PlayStation Plus oyunları, 5 Ocak 2021’den 1 Şubat 2021’e kadar indirilebilecek.

Ocak ayı ücretsiz PlayStation Plus oyunları

Maneater

Maneater, avcıların ve köpekbalıklarının arasındaki kıyasıya rekabeti işleyen bir oyun. Köpekbalıkları çeşitli yerlerde avcıların yollarını kapatmaya ve hepsini dişinden geçirmeye çalışırken avcılar ise hayatta kalmaya ve köpekbalıklarını avlamaya çalışıyorlar. Macera boyunca köpekbalığına, saldırıları için daha fazla ısırık verebilme gibi sayısız yeni yetenek açılıyor. Ek olarak, oyunun PS5 sürümü olması, grafik açısından bu aksiyonun tam 4K görseller ve 60 FPS ile görülebileceği anlamına geliyor.

PlayStation Plus Maneater

Shadow Of The Tomb Raider

PS4 oyunlarına gelince Shadow Of The Tomb Raider, ikonik kahramanın daha modern ve daha cesur bir çekim için yeniden başlayan son Lara Croft üçlemesini bitiriyor. Son girişte, oyuncular Tomb Raider olma yolunda son adımlarını atarken patlayıcı set parçaları, ayrıntılı bulmacalar ve keşfedilecek muhteşem bir dünya onları karşılıyor.

PlayStation Plus Shadow Of The Tomb Raider

Greedfall

Son olarak Greedfall; The Elder Scrolls V: Skyrim ve The Witcher 3: Wild Hunt gibi oyunlardan ilham alan bir açık dünya RPG’sidir. Gizemli yeni bir diyarda geçen Greedfall’da oyuncular, üstlenilecek çeşitli savaş seçenekleriyle ilgi çekici bir hikâyeyi ortaya çıkaracaklar. Yakın bir zamanda oyunun bir yeni nesil yaması alacağı da duyurulmuştu.

PlayStation Plus Greedfall

PlayStation Plus üyelerinin Worms Rumble, Rocket Arena ve Just Cause 4’ten oluşan mevcut ücretsiz oyun seçkisini indirmek için birkaç günü daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Epic Games

Epic Games Store'da Torchlight 2 şimdi ücretsiz

Next Article
Stardew Valley 1 15 guncellemesi oyun denince min-oyun-denince

Stardew Valley 1.5 güncellemesi ocak ayında konsollara gelebilir