Oyun denince bugün – 7 Ocak 2021

7 Ocak 2021 tarihinde, yaşanan oyun dünyası gelişmelerini bu yazımızda, siz değerli oyunseverler için derledik. Bugün, 7 Ocak 2021‘de oyun dünyasında neler yaşandı? 7 Ocak 2021 tarihinde oyun dünyası ile ilgili yaşanan tüm gelişmeleri yazımızda bulabilirsiniz.

Among Us’a yeni bir alternatif olan Project Winter, Xbox ve PC’ye geliyor

Project Winter

Popüler Among Us oyununa yeni bir alternatif, hem PC hem de Xbox’a Project Winter adıyla geliyor. Bir süredir Steam’de çıkan oyun, popüler mobil oyunla aynı konseptlere sahip ancak Among Us’da olmayan bir kaç ekstra özelliğe de sahip.

Outriders ücretsiz demosu, üçüncü gecikmeden sonra şubat ayında geliyor

Outriders

Outriders bu şubat ayında ücretsiz bir demo alacak ve nisan ayına kadar bir başka gecikme olacak. Bu, oyunun sadece birkaç ay önce şubat ayına ertelenmesinden sonra geliyor ve oyunun E3 2019’da ortaya çıkmasından bu yana gördüğü üçüncü gecikme oluyor.

Cyberpunk 2077 kesilen içerik söylentisi CD Projekt tarafından yanıtlandı

Cyberpunk 2077

CD Projekt Red, söylentilere ve spekülasyonlara çok nadiren yanıt verir, ancak Cyberpunk 2077’deki içerik kesilmesiyle ilgili son iddiaları çürütmeye karar verdi. Birkaç hafta önce, sözde bir CDPR çalışanı bir çevrimiçi forum sayfasına katıldı ve RPG’nin sorunlu gelişimi hakkında sözde görüşlerini paylaşmaya başladı. Forum gönderisine göre, üretim boyunca kesim odası zeminine bir sürü içerik düştü.

Monster Hunter Rise ücretsiz demosunun çıkış tarihi yarın açıklanacak

Monster Hunter Rise 7 Ocak

Monster Hunter Rise’ın demosu için yeni bir tarih, bu yeni girişte yer almak isteyen, serinin tüm hayranlarının kullanımına sunulacak. Canlı yayın sırasında verilecek olan çıkış tarihi, oyuncuların demoya ne zaman katılabileceğini gösterecek ve oyun için yeni bir tanıtım videosu gösterecek.

Dishonored ortak yaratıcısı, Arkane Studios ile yeni bir oyun üzerinde çalışıyor

Dishonored

Dishonored ortak yaratıcı ve yaratıcı yönetmeni Harvey Smith, Arkane Studios ile yeni bir oyun üzerinde çalıştığını açıkladı.

IO Interactive’in James Bond oyunu yalnızca erken geliştirme aşamasında olabilir

Project 007

IO Interactive, yakında çıkacak James Bond oyunu Project 007’nin yalnızca erken geliştirme aşamalarında olduğunu gösteren bir takım yeni iş ilanı yayımladı.

Geliştiricinin kariyer sayfasında şu anda, ilk olarak kasım ayı ortasında duyurulan, gelecek oyun için mevcut 14 iş listeleniyor. İş listesi, çoğu oyunun erken geliştirilmesinde yardımcı olacak birkaç anahtar pozisyon içeriyor.

Daha fazla Final Fantasy oyunu Game Pass için geliyor

Final Fantasy

Tahmin ettiğinizden daha uzun sürebilir, ancak Final Fantasy oyunlarının bir listesi hala Game Pass’e geliyor. Microsoft, 2019’da hizmet için duyurulmasına rağmen, kalan oyunların 2021 ve sonrasında geleceğini vaat etti.

Returnal’ın resmi çıkış tarihi açıklandı

Returnal
Oyun denince bugün – 7 Ocak 2021 18

Oyun şirketi Sony Interactive Entertainment, yakında çıkacak olan Returnal video oyununun resmi çıkış tarihini açıkladı. İlk olarak SIE’nin resmi Twitter hesabında görülen oyun, 19 Mart’ta resmi olarak piyasaya sürülecek ve sadece PlayStation 5’e gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Fall Guys

Fall Guys'a gelecek üç Doom Eternal kostümünden ilki açıklandı

Next Article
Path Of Exile 2

Path Of Exile 2 ne zaman çıkacak?