Path Of Exile 2

Path Of Exile 2 ne zaman çıkacak?

Grinding Gear Games’in başkanı Chris Wilson’a göre, Path Of Exile 2’yi dört gözle bekleyen hayranlar biraz daha beklemek zorunda kalabilir.

Yapılan yeni bir görüşme sırasında sırasında Wilson, devam eden COVID-19 salgının stüdyonun işe alım planlarını etkilediğini ve Path Of Exile 2 üzerinde çalıştığını söyledi. Wilson: “Bazı şeyler için COVID’i suçlamaktan nefret ediyorum, ancak şu anda bunun büyük bir parçası.” dedi ve ekledi: “Yeni Zelanda sınırları kapalı olduğu için uluslararası işe alımda zorluk çektik, bu nedenle de ekibimizin katlanarak büyümesini biraz azalttı.”

Wilson: “Gelişimin ilerlemesi istediğimiz kadar hızlı olmadı ve bu nedenle hedefimiz, 2021 yılında konulara elimizden geldiğince sert basmak ve ne kadar ilerleme kaydettiğimizi görmek.” dedi ve ekledi: “Mümkün olduğunca çok şey yapmaya çalışmamız, bize tahmin edebileceğimiz iyi bir çıkış tarihi hakkında daha iyi bir fikir verecektir. Oyunun çıkış tarihi yılın sonuna doğru belirlenebilir.”

Path Of Exile 2

Path Of Exile 2 ne zaman piyasaya sürülecek?

Daha sonra Wilson’a Path Of Exile 2’nin 2022’de piyasaya çıkma tarihinin muhtemel olup olmadığı soruldu ve Wilson da şu yanıtı verdi: “Evet, bunun doğru olduğunu düşünüyorum.” Path Of Exile 2’nin beta sürümü başlangıçta 2020’de piyasaya sürülecekti, ancak daha sonra COVID-19 nedeniyle ertelendi.

Path Of Exile 2, tam teşekküllü bir devam oyunundan ziyade Path Of Exile için bir çeşit genişleme olacak. Grinding Gear Games web sitesinde: “2. oyun, orijinal 1. oyun ile birlikte sunulan yedi perdelik yeni bir hikâye. Son altı yılda oluşturulan tüm genişletme içeriğini koruyor ve yeni bir beceri sistemi, sınıflar, motor iyileştirmeleri ve daha fazlasını sunuyor.” diyor.

Grinding Gear Games şu anda 15 Ocak’ta Path Of Exile için Echoes Of The Atlas genişlemesini başlatmak için hazırlanıyor. Yeni bölümlerin yanı sıra yeni patronlar ve daha fazlasını içeren yeni ortamları içerecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article

Oyun denince bugün – 7 Ocak 2021

Next Article
Apex Legends

Apex Legends geliştiricisi yeni bir oyun üzerinde çalışıyor olabilir