Platinum Games

Platinum Games, Bayonetta 3 ve Project GG projeleri hakkında bilgi verdi

Baş geliştirici Platinum Games‘e göre, Bayonetta 3’ün geliştirme süreci hâlâ harika gidiyor. Platinum Games, orijinal duyurusundan üç yıl sonra, uzun zamandır beklenen devam oyununun ilerleyişi hakkında bir güncelleme paylaştı.

Japon dergisi Famitsu, aralarında; Atlus, Square Enix, Sega ve Mistwalker’ın da bulunduğu bir takım Japon geliştiriciyle bir yıl sonu röportajı yayımladı. Görüşülen kişiler arasında, Bayonetta 3’ün geliştirilmesiyle ilgili endişelere yanıt veren Platinum Games’ten Hideki Kamiya da vardı.

“Birçok kişi Bayonetta 3 projesinin açıklanmasından bu yana yeni bir bilgi olmadığını düşünerek endişeleniyor. Ancak her şey harika gidiyor ve aynı şekilde geliştirme süreci de mükemmel ilerliyor.” dedi.

Platinum Games

Platinum Games’in Project GG projesi hakkında bilinenler

Kamiya ayrıca şirketin gizemli başlığı Project GG’nin geliştirilmesinin nihayet başladığını insanlara bildirmek istedi.

Geçmişte Bayonetta’da Sega ve The Wonderful 101’de Nintendo gibi daha büyük geliştiricilerle çalıştılar. Japon Tonkusatsu ve Kaiju filmlerinin damarında, bir canavarla savaşmak için deve dönüşen bir kişinin yer aldığı, 2020’nin başlarında yayımlanan gizemli fragmanın ötesinde oyun hakkında şu ana kadar çok az şey biliniyor.

Bu haber, temmuz ayında Square Enix ile yaptıkları iş birliği olan Babylon’s Fall’ın geliştirme aşamasında olduğunu doğrulayan önceki bir güncellemeden sonra geldi. Duyuruda, başlangıçta oyun hakkında daha fazla bilgi vermeyi amaçladıkları ancak personelin Koronavirüs salgını nedeniyle evden güvenle çalışıldığı vurgulandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Epic Games

Epic Games Store'da Solitairica şimdi ücretsiz

Next Article
Amazon

Amazon, En Çok Satan Oyunlar listesini yayımladı