Pokemon GO

Pokemon Go 2020 Tatil Etkinliği ne zaman?

Geliştirici Niantic, Pokemon Go’nun yıllık Tatil Etkinliği’nin önümüzdeki hafta geri döneceğini duyurdu. Etkinlik, 22 Aralık saat 08:00’de başlayacak ve Ice Pokemon’un artan görünümleri, tamamlanması gereken özel araştırma görevleri ve daha fazlası dahil olmak üzere bir sürü şenlikli etkinlik ve bonuslar içereceği duyuruldu.

Pokemon GO

Pokemon Go Tatil Etkinliği’nde neler geliyor?

Tatil etkinliği boyunca; Spheal, Snover, Snorunt ve diğerleri gibi buz tipi pokemonlar vahşi doğada görünecek ve yumurtalardan daha sık çıkacak. Fresh Snow Pokemon Vanillite ve gelişmiş formları da etkinlik sırasında oyunda ilk kez sahneye çıkarken, Alolan Sandshrew, Dewgong, Jynx, Walrein ve daha fazlası Baskın patronları olarak görünecek.

Tüm buz pokemonlarına ek olarak, 2020 etkinliğinde de birkaç şenlikli kostümlü pokemon satışa sunulacak. Tatil temalı kıyafetler giyen Pikachu, Delibird ve Cubchoo’yu yakalayabileceksiniz. Ayrıca yaptığınız baskınlarda Shiny Jynx ile karşılaşma şansınız olacak.

Artan pokemon doğumlarının ötesinde, tamamlanması gereken ve etkinliğe özel çeşitli Saha Araştırması görevleri olacak. Bunlar, diğer ödüllerin yanı sıra Cryogonal ve Vanillite ile karşılaşmalara yol açacak. Niantic ayrıca Pokemon Go’nun stil mağazasına Greedent Sweater, Whimsicott Earmuffs ve Winter Coat gibi bazı yeni tatil temalı avatar ögeleri getiriyor.

Son olarak Niantic, kutlama sırasında çeşitli bonuslar sunacak. Tüm etkinlik boyunca, bir seferde 40 hediye taşıyabilecek ve her gün 45’e kadar hediye açabileceksiniz. Aşağıdaki bonuslar da belirli günlerde geçerli olacaktır:

  • 22-23 Aralık— 2x Raid XP
  • 24-25 Aralık — 2x Şeker yakalama
  • 26-27 Aralık — 2x Yıldız Parçası süresi
  • 28-29 Aralık — 2x Şanslı yumurta süresi
  • 30-31 Aralık — 2x Yıldız tozu bulma

Pokemon Go etkinliği ne kadar sürecek?

Etkinlik 31 Aralık saat 22.00’ye kadar devam edecek. Daha fazla ayrıntıyı Pokemon Go web sitesinde okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Ubisoft

Ubisoft bu haftanın her günü ücretsiz içerik dağıtıyor

Next Article
Elder Scrolls Online New Life Festival

Elder Scrolls Online'da yeni yıl kutlaması başlıyor