Pokemon Go

Pokemon Go’ya Galarian Bay Mime geliyor

Başka bir Galarian pokemonu çok yakında Pokemon Go’da ilk kez sahneye çıkıyor. Galarian Bay Mime ve evrimleşmiş hali Bay Rime, Özel Araştırma Hikâyesi etkinliğinin bir parçası olarak önümüzdeki hafta sonu mobil oyuna gelecek. Ancak buna katılmak için bir biletinizin olması gerekecek. Etkinlik, 19 Aralık’ta yerel saatle 10:00’da başlayacak ve ertesi gün yerel saatle 20:00’ye kadar devam edecek.

Adsiz tasarim 2020 12 14T090311.538-oyun-denince
Pokemon Go'ya Galarian Bay Mime geliyor 12

Pokemon Go’nun yeni etkinliğinin bileti ne kadar?

Biletler ise 8 dolar olacak. Bilet satın alanlar oyuncular; Alolan Vulpix, Jigglypuff, Jynx, Snorunt ve yukarıda bahsedilen Galarian Bay Mime da dahil olmak üzere bir dizi buz ve ses tipleri ile karşılaşmaya yol açacak özel bir Özel Araştırma görev serisine erişebilecekler. Ayrıca Niantic, oyuncuların bu görev serisinden Bay Rime’a dönüşecek kadar Bay Mime Candy kazanabileceğini söylüyor.

Bilet satın almasanız bile, o hafta sonu yakalama şansınız yine de artacaktır. 18-21 Aralık tarihleri ​​arasında Jynx, Swinub, Spoink, Woobat ve Cubchoo gibi bir dizi buz ve ses tipi pokemon, Tütsü’ye daha sık çekilebilecek ve Tütsü ise sadece üç saat sürecek. O hafta sonu oyuncuların Shiny Cubchoo ile ilk kez karşılaşma şansı da olacak. Oyunun web sitesinde etkinlik hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bu arada Niantic, 12 ve 13 Aralık’ta iki gün sürecek Topluluk Günü hafta sonu etkinliğine ev sahipliği yapıyor. Etkinlik boyunca, bu yılın önceki Topluluk Günleri’nde yer alan tüm öne çıkan Pokemonlar vahşi doğada yeniden ortaya çıkacak ve oyuncularda onlarla karşılaşabilme şansına sahip olacak.

Niantic‘in bunun ötesinde birkaç aralık etkinliği daha var. Shiny Celebi, 14 Aralık’tan itibaren oyuna ilk kez gelirken, efsanevi pokemon Kyurem, tüm ay boyunca beş yıldızlı Raids’de yeniden yer alıyor. Ayrıca bu ay yeni bir Saha Araştırma görevi grubu da var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Spider-Man Miles Morales

2 Spider-Man oyununa performans güncelleştirmeleri yapıldı

Next Article
Codemasters

Codemasters, EA tarafından satın alınabilir