Resident Evil

Resident Evil filminin çekimleri tamamlandı

Başrolünü Milla Jovovich’in oynadığı altı bölümlük bir Resident Evil dizisinin ardından yeniden başlatılan film, orijinal iki oyuna ve oyunculara sundukları korkunç deneyime odaklanan bir çizim tahtası olacak.

Filmin yönetmenliğini, daha önce 47 Meters Down dizisi ve The Strangers: Prey At Night gibi diğer korku filmlerinde de çalışan Johannes Roberts üstleniyor. Oyuncu kadrosu da bu film için tamamen yeniden düzenlendi. Hikâye orijinal iki oyun etrafında şekillendiğinden, hayranların çok sevdiği birçok klasik karakter geri dönecek.

Resident Evil oyuncu kadrosu

Hannah John-Kamen (Ready Player One) Jill Valentine, Robbie Amell (The Flash) ise Chris Redfield olarak rol aldı. Her iki karakter de orijinal Resident Evil’da yer aldı. Claire Redfield rolünde Kaya Scodelario (Skins) ve Leon rolünde Avan Jogia (Zombieland: Double Tap) da onlara katılıyor.

Adsiz tasarim 2020 12 30T094213.363-oyun-denince
Resident Evil filminin çekimleri tamamlandı 12

Oyuncu kadrosunda ayrıca William Birkin rolünü Neal McDonough (Minority Report) ve Albert Wesker rolünü Tom Hooper (The Umbrella Academy) üstlenerek, ikonik kötülerin yerini dolduruyor.

Netflix ayrıca Resident Evil için Infinite Darkness olarak bilinen bir CGI serisi yayımlayacak. Serinin konusu ise atmosferik komployu gösteren yeni bir fragmanla Leon Kennedy ve Claire Redfield etrafında yoğunlaşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Yoozoo

Ünlü oyun şirketi Yoozoo'nun CEO'su hayatını kaybetti

Next Article
Steam

Steam trafiği, önceki yıllara göre büyük ölçüde arttı