Resident Evil Village

Resident Evil Village oynanışı önümüzdeki hafta geliyor

Resident Evil Village ve serinin geleceği ile ilgili haberler önümüzdeki hafta özel bir sunumla oyunseverlerle buluşuyor. Resident Evil Showcase, serinin yapımcılarının ev sahipliğinde 21 Ocak’ta gerçekleşecek ve Twitch ile YouTube gibi çeşitli platformlarda izlenebilecek.

Resident Evil Village eski konsollara gelecek mi?

Oyun başlangıçta geçen yılın haziran ayında PS5 lansmanı sırasında ortaya çıktı. O zamandan beri serinin hayranları, Resident Evil VII: Biohazard olaylarından hemen sonra gerçekleşen ve önceki girişte kurulan hikâyeyi tamamladığı söylenen ve yakın bir zamanda piyasaya sürülecek oyun hakkındaki yeni detaylar için can atıyor.

Resident Evil Village

Oyunun yeni nesle özel olacağı söyleniyor, ancak Capcom onu ​​Xbox One ve PS4’e getirmeyi düşüneceğini, ancak orijinal oyundan herhangi bir şekilde taviz vermeyi reddettiğini açıkladı.

Yeni nesil sürümlere gelince, PS5 sürümü için bir mağaza sayfası açılarak Resident Evil Village hakkında bazı yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Tam 4K desteği ve HDR görselleri ile PS5 sürümü, DualSense desteği ve konsolun 3D Tempest Audio’nun kullanımı dahil olmak üzere bazı özel bonus özelliklerini de alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Little Nightmares 2

Little Nightmares 2 demosu artık konsollarda mevcut

Next Article
Riders Republic

Ubisoft, Riders Republic'i 2021'in sonuna erteledi