Rocket League

Rocket League’e Among Us haritası geliyor

Uzun süredir çok fazla konuşulan popüler oyunlar arasında yer alan Among Us, Rocket League oyunundaki haritada göründü. Uzun bir süre önce geliştirilmeye başlanan Rocket League Among Us haritası dikkat çekmeyi başardı.

Yıllar önce ilk çıktığı zamanlarda oldukça ses getiren, sevilen ve yılın en iyi oyunu seçilen Rocket League, sonrasında oyuncu sayısını artırmayı da gayet güzel bir şekilde başardı. Oyunu kısaca özetlersek, kendinize göre özelleştirebildiğiniz araçlar ile rakip takımla karşılıklı gol atmaya çalışılan bir mekaniğe sahip.

Rocket League

Rocket League’deki Among Us haritası nasıl gözüküyor?

Lethamyr adlı Twitch yayıncısı ve oyunun geliştirici ekibi canlı yayın üzerinden oyunun ilk videosunu çekmiş oldular ve gerçekten de bayağı bir iddialı duruyor. İki oyunu da seven ve zevk alarak oynayan bu 2 oyunun tutkunlarının oldukça hoşuna gidecek bu harita, Among Us tarafında yapılması gereken her şeyi bu oyun üzerinden yapmamızı sağlıyor. Örneğin oyunda Among Us’ın vazgeçilmez bölümlerinden birisi olan Imposter tahmin edip oylama sayfası bile bulunuyor.

Bu eğlenceli haritayı oluşturan isimler ise Lethamyr, Gidek, Cinderblock ve Corina adlı geliştiriciler oluyor. Haritanın en eğlenceli yanı ise Among Us’taki gibi görevlerin olması ve Imposterların da aralarında yer alması. Şu an için oyun haritasının daha sunulmadığını ancak Lethamyr adlı geliştiricinin projeyi hayata geçirmek için destek beklediğini de belirtmek istiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Resident Evil Village

Resident Evil Village'den yeni görüntüler yayımlandı

Next Article
Among Us

Among Us'a çapraz oyun özelliği geliyor