Gravity Rush

Silent Hill’in yaratıcısı, yeni çıkacak oyunun ilk ayrıntılarını paylaştı

Silent Hill ve Gravity Rush yaratıcısı, yeni gelecek projesi için ilk detayları paylaştı.

Keiichiro Toyama, yeni stüdyosu olan Bokeh Game Studio ve geleceğe yönelik planları hakkında konuştu. Toyama’ya göre geliştirici, önceki çalışmasının hayranlarına hitap edecek bir aksiyon-macera oyunu olan ayrıca savaş ve hikâye unsurlarının bir karışımını içerecek yeni bir başlık üzerinde çalışıyor.

Silent Hill

Yeni proje, Silent Hill gibi oyunlara benzer mi olacak?

Toyama’ya oyunun türü ve hayranlarının Silent Hill gibi oyunlara benzer bir şey bekleyip bekleyemeyeceği de soruldu. Yanıt olarak Toyama, onu sert bir korku oyunundan ziyade daha geniş bir eğlence deneyimi haline getirmeye odaklanan daha çok korku odaklı bir oyun olacağını açıkladı.

Ekip, oyunu 2023 yılına kadar piyasaya sürmeyi umuyor ve platform olarak da PC kullanılacak, ancak aynı zamanda oyunu olabildiğince çok konsolda yayımlamayı umduğunu da ekledi.

Yıllar sonra piyasaya sürülmesine rağmen, İş Geliştirme Müdürü Yohei Hart, hayranlarını stüdyonun sosyal medya kanallarını, insanların onları unutmasına yardımcı olabilir umuduyla güncellemeler için takip etmeye teşvik etti.

Hayranlar Silent’in yıllarca aradan sonra geri döneceğini umuyorlar. Metal Gear Solid’in yaratıcısı Hideo Kojima aslında Silent Hills adlı bir projeyi yönetiyordu ancak daha sonra iptal edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Cyberpunk 2077

Yeni Cyberpunk 2077 güncellemesi, dosya kaydetme sınırını düzeltti

Next Article
Epic Games

Epic Games Store'da Darkest Dungeon şimdi ücretsiz