Skyrim Special Edition

Skyrim Special Edition, Xbox Game Pass’e geldi

Skyrim Special Edition da Xbox Game Pass‘e katıldı. Oyuncular, Game Pass ile birlikte düşük bir fiyata 100’ün üzerinde oyuna sahip olma hakkını elde ediyor. Ayrıca Game Pass‘e üye olduktan sonra satın almak istediğiniz oyunları yüzde 20 indirim ile elde edebiliyorsunuz.

Skyrim Special Edition

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition da Xbox Game Pass’e katıldı

Microsoft, Bethesda‘yı satın aldığında oyuncuların düşündüğü şeylerden birisi de Bethesda’nın içerisinde bulunan oyunların da Game Pass’de olup olmayacağıydı. Görünen o ki Microsoft ilk adımı atarak The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition ile başlangıçı yaptı. Oyun şu anda yalnızca Xbox kullanıcıları için Game Pass‘de yer alıyor. Ama önümüzdeki dönemlerde bilgisayarda oynamak için gelebilir.

Skyrim Special Edition

Special Edition ile birlikte yeniliklerle donatılmış grafiklere ve görselliğe kavuşuyorsunuz ayrıca oyundaki bütün DLC‘lere bu versiyon ile de erişebiliyorsunuz. Oyunu bilgisayar üzerinde modlar ile oynayan oyuncular üzülmesin, Xbox uygulamasının içerisinde oyunun kendisine ait bir mod kütüphanesi bulunuyor. Böylelikle oyunu Xbox üzerinde dilediğiniz gibi modlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
EA Play

EA Play için Xbox Game Pass 2021'e ertelendi

Next Article
Fortnite

Fortnite için Performans Modu nasıl açılır?