Disgaea 6

Son fragman ile Disgaea 6: Defiance of Destiny

Disgaea 6, 2021 yılında piyasaya sürülecek. Ancak en son çıkan fragman sayesinde oyunun resmi çıkışından önce nasıl oynanacağına dair her şeyi öğrenebilirsiniz. Birimlerinizi konumlandırmaktan, oyunda ilerlerken birliklerinizin başına gelebilecek çeşitli tehlikelere kadar, oyunun sunabileceği her şeye hazır olmanıza yardımcı olacak minyatür bir eğitim kampı gibi, bilmeniz gereken her şeyi içeriyor.

Disgaea 6
Son fragman ile Disgaea 6: Defiance of Destiny 12

Peki bu oyunda neler oluyor? Zed adında zombi benzeri bir çocuğu oynuyorsunuz. Oyun, Süper Reenkarnasyon ardından yolculuğu sırasında karşılaştığı denemeleri takip ediyor. Süper Reenkarnasyon, bireylerin akıllarındaki bir görevi yerine getirene kadar hayatlarını tekrar tekrar yaşamalarına izin veriyor. Zed, kendi Süper Reenkarnasyon döngüsünün bir hikâyesini hatırlıyor.

Disgaea 6, oyunculara neler sunacak?


Disgaea 6, ABD alıcılarına özel bir Switch oyunu. Ayrıca, Japonya’da ayrı bir PlayStation 4 sürümü alıyor. Nippon Ichi Software, şu ifadeleri kullandı:

Disgaea 6: Defiance of Destiny oyunu, acımasız ama bir o kadar da dokunaklı bir hikâyeyi çeşitli savaşlarla birleştirirken, serinin önceki oyunlarında hiç görülmemiş bir oynanış da içeriyor. Yeni veya oyuna geri dönen oyuncular Netherworld’de gerçekten savaşlarla dolu benzersiz bir ambiyansı tecrübe edebilir.

Güçlü saldırılar ve çok sayıda müttefik birimini de yanınıza alarak savaşta önünüze çıkanı ezin ve geçin. Oyuncuların kendilerine göre özelleştirebileceği ayarlar, hem agresif hem de sıradan ve barışçıl oyuncuların kendi seçtiği yoldan gitmelerini sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Epic Games

Epic Games Store'da Metro: 2033 Redux şimdi ücretsiz

Next Article
Aeon Of Ruin

Aeon Of Ruin tam sürümü COVID-19 nedeniyle ertelendi