Squadron 42

Squadron 42 yakın zamanda çıkmayacak

Star Citizen’ın geliştiricisi Cloud Imperium, oyunun tek oyunculu kampanyası olan Squadron 42 için yeni bir ilerleme güncellemesi yayımladı. Stüdyonun yeni güncellemesi, yakın zamanda herhangi bir zamanda Star Citizen’ın tek oyunculu kısmını elllerinde hissetmeyi bekleyenler için okumayı teşvik etmiyor.

Yönetmen Chris Roberts, stüdyonun blogunda oyunun kendisinin neredeyse hiçbir yerde tamamlanmadığını ortaya koyan yeni bir güncelleme yayımladı.

Squadron 42

Squadron 42 ne zaman piyasaya sürülecek?

Stüdyo, 2020 yılının Temmuz ayında, beta aşamasının 2020 yılının ikinci çeyreğinde başlatılmasının amaçlandığı ortaya çıkan, Squadron 42 için devam etmekte olan bir yol haritasının bir modelinin önizlemesini yayımladı.

Ekim 2020’de, ne zaman piyasaya çıkacağına dair ETA olmadığı konusunda bir kez daha ısrar edildi. Şimdi ise bu güncellemeyle geliştirici, yıllar önce duyurulmasına rağmen başlığın tamamlanmaya yakın olmadığı gerçeğini ikiye katlıyor gibi görünüyor.

Pek çok oyuncu, çoğunlukla Gary Oldman, Gillian Anderson, Andy Serkis ve daha fazlasını içeren devasa A listeli, yıldızlarla dolu oyuncu kadrosu sayesinde bu başlığı çalışırken görmeye hevesli.

Squadron 42 başlangıçta 2016’da piyasaya sürülmek üzere ayarlanmıştı. Şimdi ne zaman başlayacağına dair belirsiz bir tahminimiz bile maalesef ki yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Halo Infinite

Halo Infinite geliştiricileri, Xbox One sürümünün iptal edilmediğini onayladı

Next Article
Metacritic

Metacritic, 2020'nin en kötü 10 oyununu açıkladı