Squadron 42

Squadron 42’nin çıkış tarihi ertelendi

Roberts Space Industries (RSI), piyasaya sürülme tarihi yaklaşan ve bir bilim kurgu oyunu olan Squadron 42’nin çıkışını erteledi ve sadece bir tarih ayarlamak için aceleye getirilmeyeceğini söyledi.

RSI‘ın kurucusu ve başkanı Chris Roberts’a göre, uzun bir blog yazısında ve yakın bir zamanda çıkacak olan başlığın devam eden kısmı hakkında konuşuyor. Star Citizen’ın bir yan ürünü olan oyun, yıllar içerisinde birçok kez geri çekilmeden önce ilk olarak 2014’te piyasaya sürüldü.

Squadron 42

Squadron 42’nin çıkış tarihi neden ertelendi?

Roberts, gönderide oyunun çıkış veya bitiş tarihlerini tartışmak için çok erken olduğunu belirterek, oyunun ancak tamamlandığında piyasaya sürüleceğini de sözlerine ekledi. Roberts: “Squadron 42 tam olarak bittiğini hissettiğimizde piyasaya sürülecek ve sadece bir tarih ayarlamak için yayımlamayacağız. Bunun yerine sadece tüm teknik olaylar ve içerik kısmı bitirildiğinde piyasaya süreceğiz.” dedi.

Oyunun bozuk veya hatalarla dolu bir versiyonunu yayımlamak, sıkı çalışan tüm takım üyelerine büyük bir kötülük olacağından, RSI’nın oyunun gelişiminden ödün vermeyeceğini de sözlerine ekledi.

Roberts ayrıca, Squadron 42’den hiçbir görüntü veya içeriğin, oyun tamamlanana kadar ve stüdyonun pazarlama kampanyasına başlayana kadar sergilenmeyeceğini veya tartışılmayacağını belirtti.

Oyunun güncelleme şovu Brifing Room’a da ara veriliyor. Heyecan yaratmak ve yeni özellikleri sergilemek için oyunun çıkışına yakın bir zamanda devam edecek. Ancak RSI, Squadron 42 için aylık ilerleme raporları yayımlamaya ve oyunun yol haritasını düzenli olarak güncellemeye devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Steam

Steam, 2020'nin en iyi 100 oyun listesini yayımladı

Next Article
Assasin's Creed: Valhalla

Assassin's Creed: Valhalla yapımcısı, oyunun önceliklerinden bahsetti