Star Wars: Battlefront II

Star Wars: Battlefront II, popülerliği nedeniyle sunucuları çökertiyor

Star Wars Battlefront II, şu anda Epic Games mağazasında ücretsiz olarak sunuluyor ve sonuç olarak oyunun sunucuları aşırı yüklendi.

Çevrimiçi oynamaya çalışan oyuncular 623 ve 918 hata kodlarıyla karşılaşıyorlar. 918 kodu, hesabın yasaklandığını ima eden “bu EA hesabının herhangi bir çevrimiçi özelliğe erişimi kısıtlandı” diyor, ancak Reddit’teki kullanıcılara göre, durum bu değil.

Star Wars: Battlefront II

EA, Star Wars: Battlefront II sunucularının çökmesi hakkında ne dedi?

Resmi EA Yardım hesabı, sorunların bir tweetini attı ve şöyle dedi: “Epic Games Store ücretsiz haftamızda inanılmaz sayıda oyuncu bize katıldı ve hepinizi Battlefront’ta ağırlamak için yeni sunucuları büyütüyoruz.”

Birkaç saat içinde EA, sunucu sorunlarına yanıt verdi ve şu anda Battlefront II sunucularının artık Epic’ten gelen tüm yeni oyuncular için yeterli kapasiteye sahip olduğuna söz veriyor.

“Tüm yeni oyuncularımız, hoş geldiniz ve sabrınız için bir kez daha teşekkür ederiz! Güç sizinle olsun.” diye tweet attı. Bu yazıyı aşağıda görebilirsiniz.

Oyunun Epic’teki ücretsiz sürümü, son Lucasfilm Games duyurularından yararlanmak için mükemmel bir şekilde zamanlanmış görünüyor.

Şirketin kuruluşu, gelecekteki tüm Star Wars oyunları için yeni bir evrensel şirket olarak 11 Ocak Pazartesi günü duyuruldu. Lucasfilm Games’in başkan yardımcısı Douglas Riley, duyuruların önümüzdeki yıl boyunca devam edeceğini söyledi.

Hitman 3’ün önümüzdeki hafta Nintendo Switch’e geleceği doğrulandı adlı içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Hitman 3

Hitman 3'ün önümüzdeki hafta Nintendo Switch'e geleceği doğrulandı

Next Article
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 geliştiricileri, oyun hakkındaki sorunları daha önceden biliyor muydu?