Star Wars

Star Wars: Rogue Squadron filmi bir oyun uyarlaması olmayacak

Yönetmen Patty Jenkins, Star Wars: Rogue Squadron’un, aynı isimli video oyunlarının bir uyarlaması olmayacağını doğruladı.

Wonder Woman yönetmeninin yaklaşan filmi, bir atari tarzı oyunla aynı adı paylaşabilir. Ancak yaptığı röportajda Jenkins, filmin tamamen orijinal bir hikâyeye sahip olacağını doğruladı. Jenkins, film hakkında şu ifadeleri kullandı: “Oyunlardan ve kitaplardan büyük ölçüde etkilenen orijinal bir şey yapıyoruz. Tüm bunların büyüklüğü hakkında kabul edilen ve anlaşılan pek çok şey var. Evet, bu orijinal bir hikâye ve bunu yapmayı gerçekten iple çekiyorum.”

Adsiz tasarim 2020 12 14T133327.451-oyun-denince

Star Wars: Rogue Squadron hikâyesi nasıl olacak?

Film, Galaktik İmparatorluk karakollarına baskın düzenleyen Luke Skywalker ve Wedge Antilles’in istismarlarını takip etmeyecek gibi görünüyor. Jenkins’in yorumlarına göre, yine de bir savaş pilotu hikâyesi göreceğiz gibi görünüyor. Yine de oyunlarda gördüğümüz dövüş ve kavgalardan, eskort görevlerinden farklı bir şey bekleyebiliriz.

Rogue Squadron filmi, aralık ayının başlarında Disney’in Yatırımcı Günü’nde duyuruldu ve 2023 tatilinde çıkması planlanıyor.

Star Wars Squadrons hakkında daha fazlasını arıyorsanız, EA kısa süre önce uzay dövüş simülatörü için yeni bir aralık güncellemesi başlattı. En son güncelleme bazı yeni Starfighters’ları ve çok sayıda hata düzeltmesini de beraberinde getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Immortals Fenyx Rising

Immortals Fenyx Rising için geri sayım sürüyor

Next Article
Genshin Impact

Genshin Impact 1.2 fragmanı yayımlandı