Stardew Valley 1 15 guncellemesi oyun denince min-oyun-denince

Stardew Valley 1.5 güncellemesi ocak ayında konsollara gelebilir

Yakın bir zamanda Stardew Valley’in PC platformu için yayımladığı 1.5 güncellemesı, 2021 Ocak tarihinde konsollara geliyor olabilir. Geçen hafta (22 Aralık) PC platformu için oyuna önemli bir yeni güncelleme geldi.

Sürüm 1.5 olarak bilinen bu güncelleme, bugüne kadarki en büyük içerik güncellemesiydi. Yeni konumlar, ortak oynatma seçenekleri ve gelişmiş ayarlar ekledi.

Stardew Valley

Stardew Valley 1.5 güncellemesi konsollara ne zaman geliyor?

Stardew Valley’in en son güncellemesini merakla bekleyen konsol sahipleri için oyunun yaratıcısı, oyunun Ocak 2021’de gelebileceğini söylediğinden daha fazla beklemek zorunda kalmayabilirler.

Bir tweet’te, oyunun geliştiricisi ConcernedApe, güncellemenin ocak ayı sonunda hazır olmasının mümkün olduğunu ancak bunu henüz garanti edemeyeceğini söyledi. Maalesef güncellemenin henüz tahmini bir çıkış tarihi olmadığından, mobil oyuncuları için geçerli bile olmayabilir.

1.5 güncellemesi uzun süredir oyuncuların denemesi için yeni bir Sahil Çiftliği başlangıcı ve bir takım ilerleme seçeneği ekledi. Yama notlarında; Stardew Valley’e yeni görevler, ev tadilatları ve edinilecek eşyalar dahil olmak üzere kapsamlı yeni katılım listesi ana hatlarıyla belirtildi.

Oyun ilk olarak 2016’da piyasaya sürüldü ve yıllar içinde büyük bir hit oldu. Yılın başında, oyunun 10 milyon ömür boyu satışa ulaştığı bildirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
PlayStation Plus

Ocak ayının ücretsiz PlayStation Plus oyunları belli oldu

Next Article
raw fury whitethorn games oyun denince-oyun-denince

Raw Fury ve WhiteThorn Games, yayıncılık anlaşmalarını açıkladı