PS Plus

Şubat ayı ücretsiz PS Plus oyunları açıklandı

Sony Interactive Entertainment, PS Plus aboneleri için Şubat 2021’de çıkacak ücretsiz oyun seçkisini resmi olarak onayladı. Şubat ayı ücretsiz PS Plus oyunları neler? Hadi hep birlikte bakalım.

PS Plus

2 Şubat’tan itibaren aboneler; Control Ultimate Edition, Destruction AllStars ve Concrete Genie’yi indirip oynayabilecekler. Bu oyunların tümü 1 Mart’a kadar PS5 ve PS4 sahipleri için ücretsiz olarak sunulacak ve ondan sonra da her zaman olduğu gibi bu seçki mart ayına özel olarak yenilenecek.

Aşağıdan yapılan resmi açıklamayı inceleyebilirsiniz.

Şubat ayı ücretsiz PS Plus oyunları

Control Ultimate Edition

Control Ultimate Edition, hem PlayStation 5 hem de PlayStation 4 sahipleri için indirilip oynanılabilir. En eski ev olarak adlandırılan anormal bir yapıyı araştırırken Federal kontrol Bürosu Müdürü Jesse Faden’i takip ediyor.

Ps Plus Control Ultimate Edition Oyun Denince-oyun-denince

Destruction AllStars

Destruction AllStars, diğerlerine nazaran 5 Nisan’a kadar daha uzun bir süre mevcut olacak. Oyuncular, bu araçlı savaş arenasında düşmanlarını ezmek için 16 rakipten birini seçiyor. Her kahramanın kendine özgü yetenekleri ve takım savaşlarında kullanılabilecek aracı vardır. 

Destruction AllStar PS Plus

Concrete Genie

Concrete Genie, yalnızca PlayStation 4 PS Plus aboneleri tarafından oynanabilir. Oyuncular, Denska kasabasını parlak ve renkli haline döndürmek için sihirli bir boya fırçası kullanıyor. Canlı boyanız, bulmacaları çözmenize yardımcı olabilecek Genies adlı yaratıklar yaratabilir.

Ps Plus Concrete Genie Oyun Denince-oyun-denince

Daha fazla oyun haberleri için bizi takipte kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
EA Full Circle

EA, yeni stüdyosu Full Circle'ı tanıttı

Next Article
Hearthstone Forged in the Barrens

Yeni Hearthstone genişletmesi Forged in the Barrens duyuruldu