Adsiz tasarim 2021 01 04T155245.796 min-oyun-denince

Suikoden’ın yaratıcısı, şans verilirse seriye döneceğini söylüyor

Suikoden’in yaratıcısı Yoshitaka Murayama, şans verilirse ileride seriye geri dönmeye açık olacağını söyledi.

İlk üç Suikoden oyununu da yöneten Murayama, Nintendo Everything’e klasik franchise’da başka bir oyun üzerinde çalışmaktan çok mutlu olacağını söyledi. Ancak şu anki projesi Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes’un ilk sırada yer aldığını da belirtti.

Suikoden

Suikoden geri dönebilir mi?

Murayama: “Suikoden, üzerinde çalıştığım için gerçekten şanslı hissettiğim bir oyundu. Bu seriyi her zaman seveceğim ama bu gerçekten sahip olduğum veya kontrol ettiğim bir şey değil, oysa Eiyuden %100 benim işim olabilir.” dedi ve devam etti: “Bununla birlikte, eğer şans gelecekte kendini gösterirse, başka bir Suikoden oyunu üzerinde çalışmaktan çok mutlu olurum. Ancak şimdilik hayatımın bir sonraki bölümü olan Eiyuden Chronicle’a odaklanmak istiyorum.”

Murayama, bu yılın başlarında Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes’u başarılı bir şekilde finanse etti ve kampanyası ağustos ayında 46.300 destekçiden 4.6 milyon ABD doları ile sona erdi. Oyun aynı zamanda 2020’nin Kickstarter’daki en başarılı video oyunuydu ve diğerleri arasında Pathfinder: Wrath Of The Righteous ve Sea of ​​Stars’ı geride bıraktı.

Eiyuden Chronicle ne zaman piyasaya sürülecek?

Murayama’nın yanı sıra Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes ekibi, Junko Kawano ve Osamu Komuta gibi bir dizi başka çalışanını da içeriyor.

Eiyuden Chronicle

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes’un şu anda Ekim 2022’de piyasaya sürülmesi planlanıyor. Oyun başlangıçta PC’de yayımlanacaktı ancak kampanya zorlu hedeflerine ulaşmayı başardığı için oyun; PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X’te de piyasaya sürülecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Age of Empires IV

Age of Empires IV oynanmaya hazır ancak daha fazla çalışmaya ihtiyaç var

Next Article
Newbee

Dota 2 takımı Newbee şike nedeniyle ömür boyu yasaklandı