Super Meat Boy Forever

Super Meat Boy’un yeni oyunu ne zaman çıkıyor?

Super Meat Boy Forever, ilk kez 2014 yılında duyurulmuştu ve oldukça uzun bir süredir bekleniyordu. Şimdi ise çivi kadar sert bu platform oyununun nihayet bir çıkış tarihi belirlendi. The Game Awards kapsamında, 23 Aralık’ta Epic Games Store üzerinden oyunun PC’ye geleceğini duyuran yeni bir fragman yayımlandı.

Adsiz tasarim 2020 12 12T180520.637-oyun-denince

Super Meat Boy Forever ne kadar olacak?

Bu kısa fragman çoğunlukla oynanış görüntülerinden oluşuyordu -şaşırtıcı bir şekilde oyunu tanımlayan çok sayıda ölüm olmadan- ve Meat Boy, Bandage Girl ve Dr. Fetus’un oynadığı bazı sevimli animasyon bölümleri. Şimdi lansmana kadar %10 indirimli ön sipariş verilebilir. Oyun, oynamak isteyenlere 20 dolara mal olacak, ancak indirim onu ​​18 dolara indiriyor.

Tarih sadece Epic Games Store için ve fragman ise Epic’in kanalı üzerinden yayımlandı, bu nedenle diğer platformların sürümleri henüz açıklanmadı. Switch’te de herhangi bir çıkış tarihi verilmedi, bu nedenle Switch’te ilk olarak yayımlama planları değişmiş olabilir. Bu,  önümüzdeki yıl Steam’de ve konsollarda görüneceği anlamına gelebilir.

Super Meat Boy Forever ilk oyundan itibaren bazı değişiklikler yapıyor, en önemlisi de otomatik koşucu özelliği olması. Bu, Meat’in (ve şimdi Bandage Girl’ün) her zaman en yüksek hızda hareket edeceği ve atlayışlarınızın, vuruşlarınızın ve slaytlarınızın zamanlamasından sizin sorumlu olacağınız anlamına geliyor. Endişelenmenize gerek yok, hala çok zor.

https://www.youtube.com/watch?v=sbE2g_8oGfw&feature=emb_title

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 kaç saat sürüyor?

Next Article
Fall Guys

Fall Guys 3. Sezon yenilikleri neler?