Switch Online

Switch Online abonelerine özel “Super Smash Bros. Ultimate” paketi mevcut

Nintendo, Switch Online abonelerine sınırlı bir süre için ücretsiz bir “Super Smash Bros. Ultimate” ürün paketi veriyor.

Spirit Board Challenge Pack 7 adlı eşya paketi; Switch abonelerine özel rövanş jetonları, yüzde 50 hasar jetonları, zayıflatan minyon jetonları ve sağlık boşaltma jetonlarının yanı sıra 3.000 Ruh Puanı’na erişim sağlayacak. Eşya paketi yalnızca oyunun Spirit Board modunda kullanılabilir.

Switch Online

Switch Online aboneleri bu paketi nasıl talep edebilir?

Ücretsiz eşya paketini talep etmek için, oyuncuların cihazın kontrol panelindeki Nintendo Switch Online simgesinden Özel Teklifler sekmesini seçmeleri gerekiyor. Oyuncular alternatif olarak eShop’taki Çevrimiçi Geçiş sekmesinde listelenen ürün paketini bulabilirler.

Super Smash Bros Ultimate eşya paketi yalnızca ücretli geçiş Çevrimiçi abonelere sunulacak. Hizmet için ücretsiz deneme kullanan oyuncular Spirit Board Challenge Paketi’ne erişemeyecek.

Öte yandan, Nintendo Of America Başkanı Doug Bowser, daha önce Nintendo Switch’in profesyonel bir sürümüne ilişkin söylentileri kapatmıştı. Switch ve Switch Lite’ın devam eden başarısının, şirkete “öngörülebilir gelecekte bu iki platforma gerçekten yaslanmaya devam etme” fırsatı verdiğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077'de yarım kalan demiryolu keşfedildi

Next Article
Apex Legends

Yeni Apex Legends Loba ses klibi, hikâyesinden bilgiler içeriyor