The Lord Of The Rings: Gollum Ertelendi

The Lord Of The Rings: Gollum, 2022 yılına ertelendi

2021 yılında çıkacağı doğrulanan The Lord Of The Rings: Gollum oyunu ertelendi ve bu yıl yerine 2022 yılında piyasaya sürülmesi bekleniyor. The Lord Of The Rings: Gollum neden ertelendi? The The Lord Of The Rings: Gollum hikâyesi nedir? Hadi hep birlikte bakalım.

The Lord Of The Rings: Gollum

The Lord Of The Rings: Gollum neden ertelendi?

Geliştirici Daedalic Entertainment, bu ertelemenin belirli bir nedenini belirtmese de bir basın açıklamasında seri hayranlarını üzen bu haberi doğruladı. Şirket ayrıca, eski adı Bigben Interactive SA olan Fransız yayıncı Nacon ile ortak yayın ve dağıtım anlaşması yaptığını da duyurdu.

Daedalic, bu yeni ortaklığın Yüzüklerin Efendisi hayranlarının beklentilerini tam olarak karşılamasını ve yeni nesil konsolların performansından tam olarak yararlanmasını beklediğini açıkladı.

The Lord Of The Rings Gollum Hikayesi-oyun-denince

The Lord Of The Rings: Gollum hikâyesi

Oyun, Tek Yüzük’ü almaya çalışan Stoor Hobbit’in etrafında şekillenen gizli bir macera oyunu. Smeagol ara sıra yüzeye çıkarak iki farklı oyun stili deneyimi sunarken, oyuncular Gollum’un bölünmüş kişiliğiyle mücadele etmek zorunda kalacak. Gollum şiddetli ve acımasız bir saldırganken, Smeagol ise eski haline dayanan mantığının bir kısmını elinde tutar.

Oyun, Gollum’un Elfler ile birlikte Mirkwood’daki ikametgahı boyunca Kara Kule’nin altında bir köle olarak geçirdiği zamanı kapsıyor. Oyuncuların keşfedebilecekleri ve dallara ayrılan farklı hikâye yolları, farklı durumlara yaklaşmanın çeşitli yolları olacaktır.

Oyunun çıkış tarihinin doğru zaman gelene kadar gizlendiği söyleniyor. Peki siz oyunun ertelenmesi hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum atarak belirtebilirsiniz.

Daha fazla oyun haberleri için bizi takipte kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Biomutant Çıkış Tarihi

Biomutant ne zaman çıkacak?

Next Article
Halo Infinite

Halo Infinite aylık olarak güncelleme alacak