Ubisoft

Ubisoft oyunları Xbox Game Pass’e mi geliyor?

Windows Central editörü Jez Corden, Assassin’s Creed yayıncısının kendi Ubisoft+ platformunu, kaynaklarına göre Xbox’ın abonelik hizmetine dahil edebileceğini iddia ediyor.

Corden Twitter’da şunları yazdı: “Bunun bir kasa veya eski oyunlardan daha küçük bir dilim olacağını düşünüyorum, ancak daha çılgınca şeyler oldu. Her zaman EA Play‘in Game Pass’in ekstra bir aşaması olacağını düşünmüşümdür, ancak o kötü çocuğu hemen içeri aldılar. Sanırım göreceğiz.”

Ubisoft Xbox Game Pass

Ubisoft+ nedir?

Ubisoft+, 100’den fazla Ubisoft oyunundan oluşan bir kataloğa sınırsız erişim ve ayrıca yeni sürümlere birinci gün erişimi aylık yalnızca 14,99 $ / 14,99 € / 12,99 £ karşılığında sağlar. Şu anda bu hizmet konsollarda değil, yalnızca PC ve bulut oyun platformlarında mevcut. Microsoft yakın zamanda Electronic Arts’ın abonelik hizmetini Game Pass ile birleştirdi.

Xbox Game Pass Ultimate’in sağladığı fırsatlar

10 Kasım 2020 itibariyle, konsoldaki Xbox Game Pass Ultimate aboneleri ek ücret ödemeden EA Play üyeliği kazandılar ve üyelere belirli EA oyunlarının tam sürümlerine sınırsız erişim sağlandı. PC’deki Game Pass Ultimate aboneleri ise bu yılın ilerleyen zamanlarında aynı avantajdan yararlanacak.

EA Play ayrıca FIFA 21 ve Madden NFL 21 dahil çoğu yeni EA oyununun erken erişim denemelerini sunuyor ve üyeler, EA dijital satın alımlarında yüzde 10 indirim kazanıyor.

Greenberg ayrıca, Microsoft’un daha önce Xbox Game Pass üyelerine altı aylık Spotify Premium ve 30 günlük Disney+ denemesi sunarak diğer abonelik hizmetleriyle birlikte daha fazla pazarlama ortaklığına ve ortak promosyonlara açık olduğunu söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Metroid Prime 4

Metroid Prime 4 ne zaman çıkacak?

Next Article

Oyun denince bugün – 2 Ocak 2021