Riders Republic

Ubisoft, Riders Republic’i 2021’in sonuna erteledi

Ubisoft’un yakında çıkacak olan açık dünya spor oyunu Riders Republic, bir gecikmeye uğradı ve 2021’in sonlarına ertelendi.

Oyun ilk olarak geçen yıl bir Ubisoft sunumu sırasında duyuruldu ve kar sporları oyunu Steep’e benzer bir oyun tarzını çağrıştırdı. 25 Şubat’ta yayımlanması planlanmıştı, ancak şimdi bu yıl açıklanmayan bir tarihe geri çekildi.

Adsiz tasarim 2021 01 16T190151.488 min-oyun-denince
Ubisoft, Riders Republic'i 2021'in sonuna erteledi 12

Riders Republic neden ertelendi?

Hayranlara yapılan bir açıklamada, oyunun resmi sosyal kanalları, gecikmenin nedeninin tutkulu ekibin, oyunculara en iyi eğlence dolu deneyimi sunmasına olanak tanıyan ek süre getirmesi olduğunu belirtti. Henüz, açıklanan bu yılın sonları dışında onaylanmış bir çıkış tarihi yok.

Riders Republic, gecikmeyle karşılaşan birçok Ubisoft oyunundan sadece bir tanesi. Prince Of Persia: The Sands Of Time Remake, takıma oyunu tamamlamak için daha fazla zaman tanımak için ocak ayından 18 Mart’a taşındı. Ek olarak Far Cry 6, şubat ayı başlangıç ​​penceresinden açıklanmayan bir tarihe geri çekildi. Rainbow Six: Quarantine’nin de ertelendiği bildirildi.

Far Cry 6 için yeni bir tarih ortaya çıkmamış olsa da, bir perakende satış listesi oyunun 30 Nisan’da çıkacağını belirtmişken, bir Xbox mağaza listesi oyunun 26 Mayıs’ta çıkacağını belirtti. Ubisoft henüz yeni bir tarih hakkında yorum yapmadı.

Resident Evil oynanışı önümüzdeki hafta geliyor içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Resident Evil Village

Resident Evil Village oynanışı önümüzdeki hafta geliyor

Next Article
Hitman 3

Hitman 3'ün önümüzdeki hafta Nintendo Switch'e geleceği doğrulandı