Ubisoft

Ubisoft bu haftanın her günü ücretsiz içerik dağıtıyor

Ubisoft, Noel’i günlük ücretsiz içerik dağıtarak kutluyor. Kampanyanın ilk günü şu anda yayında ve bu kampanya Assassin’s Creed Valhalla için bir içerik paketi içeriyor. Bu hafta 18 Aralık’a kadar her gün bir tane olmak üzere dört tane daha hediye dağıtılacak. Tüm uyumlu platformlarda mevcut olan ücretsiz içeriklere sahip olmak için bir Ubisoft hesabına ihtiyacınız var.

Adsiz tasarim 2020 12 16T122643.956-oyun-denince

Ubisoft’un ek paketi neleri içeriyor?

Assassin’s Creed Valhalla’nın ödül paketi, denizci yerleşkesi paketi ve Eivor için Bayek kıyafetini içeriyor. Bayek, Assassin’s Creed Origins’in ana kahramanıydı, bu yüzden eğer bu oyunun hayranıysanız, bu gerçekten harika bir ücretsiz eklenti. Ödül paketi, PS5/PS4, XBOX Series X / S, XBOX One ve PC’de şu anda mevcut.

Şirket ilerleyen günlerde neler geleceğini henüz açıklamadı ancak son zamanlarda piyasaya sürülen Watch Dogs: Legion ve Immortals Fenyx Rising gibi oyunlar için daha fazla oyun içi içerik olacağını düşünüyoruz.

Ayrıca şirket, ücretsiz içerik dağıtan tek şirket değil, bu haftanın ilerleyen zamanlarında Epic Games de 15 gün boyunca PC platformu için her gün ücretsiz oyun dağıtacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Valorant

Valorant'ın yeni ajanı hakkında bildiğimiz her şey

Next Article
Pokemon GO

Pokemon Go 2020 Tatil Etkinliği ne zaman?