Ubisoft

Ubisoft+’ın Xbox Game Pass’e geçeceği söylentileri doğru mu?

Windows Central editörü Jez Corden’e göre Ubisoft+, Microsoft’un Game Pass’ine dahil edilecek en son abonelik hizmeti olabilir.

Bu söylenti, aralık ayının başından bu yana birkaç içeriden biri tarafından sızdırılmıştı, ancak Microsoft’tan hiç kimse tarafından onaylanmadı ve hatta yorum bile yapılmadı. Ancak şimdi Corden, şirketin hizmetinin 2021’in sonlarında Game Pass ile uyumlu olacağı söylentileri hakkında yorum yaparak, duydukları şeylere dayanarak gerçek olma şansının yüksek olduğunu söylüyor.

Ubisoft+ Xbox Game Pass

Ubisoft+ nedir?

Ubisoft‘un abonelik hizmeti Ubisoft+ olarak adlandırılıyor ve oyunculara bir abonelik ücreti karşılığında indirilebilir oyunlardan oluşan bir kitaplığa erişim sunması açısından Game Pass’e benziyor. EA, EA Play adlı benzer bir hizmet çalıştırıyor ve bu da yakın zamanda Game Pass’e eklendi.

Ubisoft+

Hem bu hem de EA Play yalnızca doğrudan Ubisoft veya EA tarafından geliştirilen veya yayımlanan oyunlara erişim sağlıyor ve genellikle en son sürümleri yayımlandıktan sonraki aylara kadar eklemez. Öte yandan Game Pass, birçok üçüncü taraf oyunun yanında birinci taraf Microsoft oyunları da sunarak, EA Play oyunları olmadan bile çok daha büyük bir kitaplık sağlıyor. Game Pass ayrıca sık sık pek çok oyunu yayımlandığı gün ekliyor.

Bu arada, EA Play’in PC’de Game Pass için piyasaya sürülmesinin aralık ayında gelmesi gerekiyordu, ancak bunun yerine bu yılın başlarına ertelendi. Game Pass’in konsol sürümü için aralık ayı daha başarılı geçti ve aboneliğe eklenen 20’ye yakın büyük oyun oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
NieR Automata

Yeni NieR Automata hilesi, piyasaya sürüldükten yaklaşık dört yıl sonra keşfedildi

Next Article

Oyun denince bugün – 4 Ocak 2021