Valorant

Valorant’ın yeni ajanı hakkında bildiğimiz her şey

Valorant’ın çok yakında çıkacak yeni sürümü ile birlikte gelecek ajana dair ipuçları oluşmaya başladı. Oyuna gelen her yeni sürüm ile oyuna yeni bir ajan ekleniyor. Oyuna Killjoy’dan sonra en son sürümle birlikte ajanların arasına Skye karakteri katılmıştı. Oyuna gelecek olan yeni sürüm tarihinin yaklaşmasıyla birlikte çeşitli kaynaklardan yeni gelecek ajana dair küçük paylaşımlar yayılmaya başladı.

Adsiz tasarim 2020 12 14T235002.580-oyun-denince
Valorant'ın yeni ajanı hakkında bildiğimiz her şey 12

Oyuna yeni sürümle eklenecek olan ajan, oyunda bulunan on dördüncü ajan olacak. Bu yeni sürüm ile gelecek karakterle ilgili ise henüz sadece iki adet bilgi var. Bunlardan ilki karaktere ait görsel özelliklerden oluşmuş fotoğraflar.

Valorant’ın yeni ajanı nasıl görünüyor?

Görselden anlayabildiğimiz kadarıyla oyuna yeni gelecek olan karakter, çivili ceketi ve dik taradığı saçlarıyla ağır ve asi bir karakteri andırıyor. Dikkat çeken diğer bir şey ise karakterin sol kolunun da tıpkı ceketi gibi dikenli olması. Tahminler yeni karakterin tam insan olmadığı yönünde. Kolunun bu şekilde olmasının ise karakterin özelliğiyle ilgili oluğu ortada.

Eldeki diğer bilgi ise yeni gelecek olan karakterin özelliklerine dair ipucu sunuyor. Yani oyunun yapımcıları tarafından paylaşılan bir videoda, Icebox haritasında geçen oyunda yeni gelecek olan karakterin ayak izleri görünüyor. Kendisinin ekranda görünmemesi ise bu karakterin gizlilik özelliklerine sahip, belki de görünmez olabilen bir karakter olduğunu düşündürüyor.

Şu an için görünmezlik özelliğine sahip tek karakterin Reyna olması, başka bir karakterin de benzer bir yeteneğe sahip olabilmesi olasılığını destekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Sova

VALORANT'ta Sova ajanının ses efekti sorunu

Next Article
Ubisoft

Ubisoft bu haftanın her günü ücretsiz içerik dağıtıyor