VALORANT

VALORANT’ın yeni ajanı hakkında bildiğimiz her şey

Yakın tarihte çıkan bir sızıntı, VALORANT‘ın en yeni ajanının adını ve yeteneklerini açığa çıkarmış gibi görünüyor. Hayranlar bu oyunu ne kadar eğlenceli bulsa da çok rekabetçi bir türe girmiş ve oyuncu sayısının olabilecek en yüksek oyuncu sayılarını korumadığına dair bazı endişeler var.

Ancak bu, Riot’un oyun üzerinde çalışmasını engellemedi. Riot oyuna sürekli olarak yeni içerikler ekledi. Örneğin, ekim ayında oyuncular, Skye adında yeni bir ajanın yanı sıra, hayranların üzerinde çalışabileceği yeni bir harita ve bir sezon pass sunan oyunun 3. kısmı ile tanıştı.

VALORANT’ın yeni ajanının adı ve yetenekleri

Görünüşe göre hayranlar, bir sonraki ajana erken bir bakış almayı başardı. Twitter’daki son sızıntılar, gelecek ajanın hem adını hem de yeteneklerini açıkladı. Ajan 14 olarak anılan kahramanın adı Yoru ve yetenekleri ise gizlilik ve hareketlilik etrafında şekilleniyor gibi görünüyor.

VALORANT Yoru

Yetenek seti Rusça olarak sızdırıldı ve bir hayran tarafından çevrildi, bu yüzden transkripsiyon mükemmel değil ancak Yoru, rakiplerini yanıltmak ve şaşırtmak için bedensiz ayak izlerinin sesini yansıtabilecek gibi görünüyor.

Haritada ulaşım kolaylığı için portallar oluşturabilir, ancak asıl merkez parçası onun nihai noktasıdır. Eğer yapılan çeviri doğruysa, Yoru’nun ultisini etkinleştirmek onu hem görünmez hem de hasara karşı savunmasız hale getirecektir, bu da oldukça önemli bir avantaj sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Monster Hunter Rise

Monster Hunter Rise ne zaman çıkacak?

Next Article
Age of Empires IV

Age of Empires IV oynanmaya hazır ancak daha fazla çalışmaya ihtiyaç var