Vin Diesel

Vin Diesel, Ark 2’de hem oyuncu hem de yapımcı olarak yer alıyor

The Game Awards 2020 ödül töreninde Vin Diesel’in de bulunacağı ve dinozorların yaşadığı bir dönemde hayatta kalma oyunu olan Ark’ın devam oyunu olan “Ark ll” duyuruldu. Ancak oyunun yayımlanan fragmanında Vin Diesel’in başrol olarak oynaması, oyuncular arasında oyunun duyurulmasından daha çok konuşuldu, fakat görünen o ki Vin Diesel sadece oyunda oyuncu olarak yer almakla kalmıyor ayrıca oyunun yapım ekibinde de görev alıyor.

Vin Diesel

Yapımcı şirket, Vin Diesel’in de bulunduğu Ark II hakkında ne söyledi?

Ark oyununun yapımcı şirketi Studio Wildcard yaptığı bir basın açıklamasında aktörün hem oyunda ‘’Santiago’’ adlı karakteri canlandıracağını hem de oyunun prodüksiyon ekibinde görev alacağını açıkladı, Ayrıca oyundaki bir hatanın bulunmasında oyunculara teşekkür eden bir tweet atarken bu hatanın bulunmasında onun da yardım ettiğini söyledi. Ark ll‘nin Xbox Series X / S konsollarına özel olduğu söyleniyor. Ancak henüz bu belirli bir zaman mı yoksa değil mi bilmiyoruz. Ayrıca bir çıkış tarihi henüz verilmedi.

Bu, bir oyuncunun oyunun yapımında katkıda bulunduğu ilk oyun değil. Aktör, 2002 tarihinde Tigon Studios’u kurdu ve başta Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay ve yeniden yapımı / devamı olan Assault On Dark Athena’da rol aldığı çeşitli oyunlar yaptı. Diesel ayrıca tanınmış bir Dungeons and Dragons hayranıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Fortnite

Fortnite'ın yeni modu, Among Us ile oldukça benzer

Next Article
Spellbreak

Spellbreak, Bölüm 1 güncellemesiyle Steam'e geliyor