Watch Dogs: Legion

Watch Dogs: Legion çok oyunculu modu önümüzdeki ay geliyor

Ubisoft, Watch Dogs: Legion çok oyunculu modunun önümüzdeki ayın başlarında oyunda ücretsiz bir güncelleme olarak geleceğini resmi olarak açıkladı. Watch Dogs: Legion çok oyunculu modu ne zaman çıkacak? Watch Dogs: Legion çok oyunculu modu neler içerecek? Hadi hep birlikte bakalım.

Untitled design 5 min-oyun-denince

Watch Dogs: Legion çok oyunculu modu ne zaman çıkacak?

Çok oyunculu modu oyuna getirecek ücretsiz güncelleme 9 Mart‘ta; PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S ve Google Stadia için oyunculara sunulacak. Güncellemeyi indirdikten sonra oyuncular, ana menüde bağımsız bir seçenek olarak bu moda erişebilecekler.

Stüdyo, çok oyunculu güncelleme için bir tanıtım videosunun yanı sıra Ubisoft blogunda daha ayrıntılı bir özet yayın paylaştı. Ubisoft’a göre çevrimiçi mod, oyunun ana hikaye olaylarından sonra gerçekleşecek ve herhangi bi spoiler içermeyecek. Çok oyunculu bir oyuna yüklendikten sonra, oyuncular yeni bir Operatif kurmalı ve bilgisayar korsanlığı organizasyonları DedSec’i yeniden inşa etmelidir.

Oyuncular, karşılaştıkları herkesi Londra’nın açık dünya ortamında işe alabilecekler. Buna, oyunun yeni Etki puanı sistemi aracılığıyla diğer çevrimiçi oyuncular ve NPC’ler dahildir. Görev hedeflerini seviyelendirmek ve tamamlamak oyunculara daha fazla etki sağlayacak ve bazı durumlarda, gördükleri anda başkalarını işe almalarına izin verecektir.

Untitled design 6 min-oyun-denince

Watch Dogs: Legion çok oyunculu modu neler içerecek?

Co-op modu

Çok oyunculu oyun, tespit edilmeden hedefleri etkisiz hale getirmek, saldırıları koordine etmek ve araçları yok etmek gibi görevleri gerçekleştirmek için birlikte çalışması gereken dört oyuncuya kadar çeşitli iş birliği modları içerecek.

Tactical Ops modu

Tactical Ops görevleri bir takımda en az üç oyuncu gerekir, ancak Ubisoft dört oyuncudan oluşan eksiksiz bir takım kullanılmasını öneriyor. Takımın tek bir üyesi elenirse, tüm kadro en baştan aşamaya başlamak zorunda kalacaktır. Tactical Ops görevleri için toplamda beş aşama olacak.

PvP deathmatch modu

Spiderbot Arena olarak bilinen yeni PvP deathmatch modu, dört oyuncunun örümcek benzeri robotların kontrolünü ele geçirdiği ve onları birbirlerine karşı savaştırdığı bir mod. Her tur altı dakika sürüyor ve en çok elemeyi alan oyuncu galip geliyor. Maç boyunca oyuncular, av tüfeği ve lazerlerden izleme füzelerine ve daha fazlasına kadar güçlü silahlar içeren rastgele kutular da elde edecekler.

Çok oyunculu modun fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Daha fazla oyun haberleri için bizi takipte kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Diablo II Resurrected

Diablo II Resurrected sistem gereksinimleri açıklandı

Next Article
Doom Eternal

Doom Eternal'a kadın Slayer eklenebilir