Apex Legends

Yeni Apex Legends Loba ses klibi, hikâyesinden bilgiler içeriyor

Apex Legends hayranlarına, yepyeni bir ses klibinde Loba Andrade’nin hikâyesi hakkında daha fazla bilgi verildi. Ayrıca bu, oyunun kadrosuna eklendikten aylar sonra geliyor.

Apex Legends Loba

Yeni klip, Revenant adlı başka bir Apex Legend ile olan düşmanlığı hakkında daha fazla bilgi veriyor. Loba’nın Revenant’ın kaynak kodunu bulduğunu, bununla onu öldürme ve sefaletini sona erdirme fırsatı bulduğunu açıklıyor. Ancak, kodu izlenemez hale geleceği uzaklara göndererek acısını uzatmaya karar verdi. İkili daha sonra çatışıyor, ancak Loba zirveye çıkmayı başarıyor.

Apex Legends Loba Andrade’nin intikamla harmanlanmış hikâyesi

Apex Legends‘ın 5. sezonunda tanıtılan Loba Andrade, henüz sekiz yaşındayken ailesini trajik bir şekilde öldüren Revenant’tan intikam almak için Apex Games’e katıldı.

Yol boyunca Loba’nın, Revenant’ın kaynak kodunu bulup yok etmeyi umduğunu, onu sonsuza kadar öldürdüğünü ve aksi takdirde ölümsüz yaşamına son vereceğini keşfedildi. Oyuncular, piyasaya sürüldüğünden beri Loba’nın geçmişi ve intikam arayışı hakkında daha fazla bilgi almak için çırpınıyor.

Oyunun diğer haberlerinde, oyunun en popüler karakterleri geçen ayın sonlarında ortaya çıktı. Wraith en çok seçilen karakter oldu, onu Blooodhound ve Horizon izledi. Octane, en popüler dördüncü karakter kademesine ulaştı ve Sezon 1’de Lifeline, son sırayı aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Switch Online

Switch Online abonelerine özel "Super Smash Bros. Ultimate" paketi mevcut

Next Article
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 dayanıklılık ipuçları