Cyberpunk 2077

Yeni Cyberpunk 2077 güncellemesi, dosya kaydetme sınırını düzeltti

CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 için yeni bir güncelleme yayımladı. Güncelleme, oyunun PC ve konsollardaki hataları ve çökmeleri için bir dizi düzeltme getiriyor. Güncelleme ayrıca, çökme sayısını azaltması beklenen konsollar için bellek yönetimi ve kararlılık iyileştirmeleri de içeriyor.

En önemlisi de Cyberpunk 2077’nin PC’ye özgü yaması, 8MB dosya kaydetme sınırını kaldırıyor. Güncellemeden önce, oyuncular envanterlerinde çok fazla öge hazırlayıp topladıysa kaydetme dosyaları 8MB’yi aşıyor ve bozuluyordu. Ancak geliştirici, güncellemenin yama öncesinde zaten bozulmuş olan dosyaları düzeltmeyeceğini de not ediyor.

Adsiz tasarim 2020 12 25T181340.990-oyun-denince
Yeni Cyberpunk 2077 güncellemesi, dosya kaydetme sınırını düzeltti 12

Cyberpunk 2077 güncellemesi başka neler içeriyor?

Güncelleme ayrıca Cyberpunk 2077’nin görevlerinden biri için bir hata düzeltmesi de içeriyordu. NPC Dum Dum, İkinci Çatışma görevi sırasında, Totentanz girişinde artık eksik olmayacak.

Bu haftanın başlarında CD Projekt Red, oyunun 13 milyon kopya sattığını paylaştı. Bu rakam, fiziksel ve dijital kopyaların yanı sıra ön siparişleri ve perakende müşteriler tarafından gerçek mekanda ve dijital vitrinlerde sunulan iadeler gibi faktörleri de hesaba katıyor.

Stüdyonun bazı yatırımcıları, fon sağlamak için yatırımcılara kendisini yanlış tanıtmış olabileceğini iddia ederek şirket aleyhine toplu dava açmayı düşündüklerini de açıkladılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Prince of Persia

Prince Of Persia: The Sands Of Time Remake, Switch'te piyasaya sürülebilir

Next Article
Gravity Rush

Silent Hill'in yaratıcısı, yeni çıkacak oyunun ilk ayrıntılarını paylaştı