Hearthstone Forged in the Barrens

Yeni Hearthstone genişletmesi Forged in the Barrens duyuruldu

Blizzard Entertainment, bir sonraki Hearthstone genişletmesi olan Forged in the Barrens’ı resmi olarak onayladı ve içeriği hakkında bazı bilgiler paylaştı. Hearthstone Forged in the Barrens genişletmesi neler içerecek? Hadi hep birlikte bakalım.

Hearthstone Forged in the Barrens Oyun Denince-oyun-denince

Hearthstone Forged in the Barrens genişletmesi neler içerecek?

BlizzCon‘da sergilenen yeni genişletme, beraberinde 135 yeni kart getiriyor ve Tauren, Trolls ve Orc ırklarının Horde’u oluşturmak için bir araya geldiği Warcraft dünyasının bir parçası olan The Barrens’da gerçekleşecek. Set ayrıca, bir Minion hasar alıp hayatta kaldığında tek seferlik bir etkiyi tetikleyen Frenzy anahtar kelimesinin girişini de görecek.

Forged in the Barrens, Hearthstone’a gelen tek güncelleme değilPopüler çevrimiçi kart oyunu ayrıca Year of the Gryphon ile yeni bir sezona girecek ve kart havuzunun mevcut Temel ve Klasik setlerin yerini alan 235 kartlık yeni bir Çekirdek seti olarak yenilenmesini de göreceğiz.

Çekirdek seti, tüm oyunculara ücretsiz olarak sunulacak ve şu setlerden kartların bir karışımını içerecek: Classic, Basic, Wild, Ashes of Outland, Demon Hunter Initiate, Hall of Fame ve 29 yeni kart. Temel sette olduğu gibi, Çekirdek setlerinin kilidi her sınıfın seviye atlamasıyla açılacak.

Yayımlanan sinematik fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Daha fazla oyun haberleri için bizi takipte kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
PS Plus

Şubat ayı ücretsiz PS Plus oyunları açıklandı

Next Article
GTA Fan Projeleri DMCA

GTA 3 ve Vice City fan projeleri, DMCA engeline takıldı