Prince of Persia

Prince Of Persia: The Sands Of Time Remake, Switch’te piyasaya sürülebilir

Yakın bir tarihte piyasaya sürülecek olan Prince Of Persia: The Sands Of Time Remake, Nintendo Switch’te piyasaya sürülebileceği iddia ediliyor.

Bu durum, oyuncuların Switch üzerinden oyunu satın almaları için bir seçenek içeren oyunun resmi Ubisoft Store listesine göredir. Bununla birlikte; PC, PlayStation 4 ve Xbox One için önceden duyurulan seçeneklerden farklı olarak Switch sürümü, “tükendi” olarak listelendi.

Ubisoft, oyunun Nintendo Switch’te piyasaya sürülmesiyle ilgili resmi bir açıklama yapmadı.

Prince of Persia

Prince of Persia: The Sands Of Time Remake ne zaman yayımlanacak?

The Prince Of Persia: The Sands Of Time Remake’in ilk olarak 21 Ocak‘ta yayımlanması planlanmıştı, ancak bu ayın başlarında yayın tarihi ertelendi. Oyunun yeni çıkış tarihi ise 18 Mart. Bu gecikme, geliştirme ekibine oyunu tamamlamak için daha fazla zaman sağlıyor ve bunun da tüm oyuncuların keyif alacağı bir oyun yaratmak için doğru karar olduğu söyleniyor.

Yayın tarihi yaklaşan yeniden yapım oyunun, yeni bir grafik motorunda çalışacak ve düşman karakter modellerini, animasyonları, sinematik dizileri ve daha gerçekçi grafikleri tamamen yeniden tasarlayacağı söyleniyor.

Oyuncular ayrıca oyunu ön sipariş ederek ve Back To The Origins paketini alarak klasik oyundaki orijinal Prince kıyafetine, Prince’in orijinal silah setine ve retro filtreye erişebilirler.

Ek olarak, orijinal Prince Of Persia destanındaki itibari karakteri seslendiren Yuri Lowenthal’ın rolünü tekrarladığı doğrulandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article
Halo Infinite

343 Industries, Halo Infinite'in hak edilen şekilde olacağını söylüyor

Next Article
Cyberpunk 2077

Yeni Cyberpunk 2077 güncellemesi, dosya kaydetme sınırını düzeltti